2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar günaydın dün aksam pembe lekelenme şeklinde kanamam oldu peçeteye 2 defa geldi sonra durdu şükür ama cok korktum bugün kalp atışını dınlemeye gıdıcez dualarınızı eksık etmeyın ınsallah hepımız saglıkla kucagımıza alalım bebeklerımızı

Kızlar günde 3 iğne kullanıyorum ve artık kistler oluştu göbeğimde, iğne yaparken de batmıyor çok canım acıyor. Önerisi olan var mı?
Kan sulandırıcı kolundan yapabilirsin. Yapmadan önce biraz buz tut koluna zaten hafif uyuşuyor. iğneden hemen sonra bastır en azından morarmasın ben sonrasında da hafif buz tutuyordum. Oksapar yerine enox kullanmıştım iğne ucu daha ince demişlerdi fark ediyor mu bilmiyorum hissetmiyordum iğneyi

Kizlarr banada dua edin bizde kalp atışı duymaya gidicez dr sali gelecekmis benim y.dışından bende başka dr ayarladim bugün gidicem belirtilerim kayboldu diye inşallah hayırlı haberlerle gelirim 12 30 da randevum
Normalde haftayaydi randevum ama bu belirti olamamasi durumu beni cok endişeye soktu bende gidicem

Canim günün varsa keske biraz daha bekleseydin. Belirti zaten cogu kiside kayboldu burda illaki okuyosun yazilanlari sende neden panik yapiyosun Hayirli güzel haberlerle dön insallah

Hadi güzel haberlerle dön canim Dualarimiz seninle
Lekelenmeler olur ya panige gerek yok cogu kisi yasiyor okuyosundur burdada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…