2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim de geçtiğimiz cumartesi olmuştu akıntı ile karışık pembe bazen kahverengi pazar günü bitti ama bugün sabah yine başladı insan ister istemez endişe ediyor. Benim de kalp atışı için randevum salı günü. Sen de bugün duyarsın insallah bebeğini

İnşallah gümbür gümbür atan minicik bir kalp görürsün ve tüm endişelerin yokolur

Evet yok sadece arada bir yani nadiren bulantı geliyo onun dışında biseyim yok. Doktorum hatta ne güzel işte annesine zorluk çıkarmıyor keyifle geçir sürecini dedi bana
İnşallah bende güzel şeyler duyarım bugün amiinn.
Bende iste bulanti falann hic yasamadim ne böyle koku hassasiyeti ne birsey 0 yani

Canim Sali gününe bisi kalmadii Dayanmalisin Korkma korkma gayet normal bu gibi lekelenlenmeler hepinizin ayri ayri doktoru var ve hepsi ayni seyleri söylüyor zaten

Bence de iyi yapmışsın.Git göster rahatlarsın.Doktorlar böyle ileri tarihlere atıyorlar ama annenin stres seviyeaini düşünen yok.Göster kurtul işte de mi delirtiyorlar bazen. Hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

Hangisi en az yakıyor? Pazartesi rapor yazdırıcam doktora onu yazdırayım
Benimki suan Cleaxane canim daha iyi geldi bana oksapar en cok can yakani enoxda bi parca iyi ama en son kullandigimdan daha menmunum cok morartmiyorda sor doktoruna onu kullan tavsiye ediyorum

İnşallah canım çok sağol hepımız guzel guzel haberler alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…