2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bildirmek gerekiyor sanırım cnm takip ediyorlar diye. Ben bugun oksapar yazdirmaya gittimde bildirelim dedi bende yok kalp atışını daha duymadim duyayim ondan sonra bildiririm dedim
Oksaparı kalp atışını duymadan yazdırıp devlet ödeme destekli alabiliyormuşuzz mu gerçekten 😦

Oksaparı kalp atışını duymadan yazdırıp devlet ödeme destekli alabiliyormuşuzz mu gerçekten 😦

Oksaparı aile hekimi yazabiliyor, uzman da rapor çıkarabiliyor. Ben de ücretli almıştım ama en son rapor çıkardım sağolsun doktor 3 kutu yazmış. 1 tl bile ödemeden 3 kutu aldım.

Anladim canim eger yine kayseriye gelmek istiyosan Memorial Semih hocayi tavsiye ediyorum cok ilgileniyor sagolsun bide genetige filan gittik normalde 2 basarisizlikta yapilmasi gerekiyordu nie 3 defa daha yapilmadn transfer yapildi die baya kizdi. Cok sükür Hamileyim🤲🏻🥰
Sanada nasip olsun en dogru zamanda insallah yormadan yipratmadan. Diyorum ya 6.ci denememdi benim ne yazikki🥹
Canım benim de donmuş 4 embriyom var.
Genetige gönderelim diyor hocam. Ama donmuşlaro cozdurup, parça alıp, tekrar döndürürulmasi düşündürüyor beni.

Birde burda genetik konulara baktığımda genetik embriyo basi 280-320 dolar arası. Ama bana system 420 dolar fiyat veriyor, bu şekilde bundan aşırı kâr sağlamaya çalışmaları da sinirimi bozuyor.

Genetige kaç tane gönderdiniz ?

Merhaba, görünce sizi yazmak istedim benim üç tane üst üste negatif denemem oldu biri ilk gittiğim merkezde diğer ikisi şuan gittiğim merkezde. Doktorum estrofemin bazı kadınlarda işe yaramadığını doğal siklus ile daha fazla başarı elde edildiğini söylemişti. İlaçla yumurtam büyütülüp çatlattıldı ve sonrasında yapılan transferimde pozitif oldu. Eğer genetik testlerinde bi sıkıntı yoksa doktorunla bunu konuşup bir de böyle deneyebilirsin.
Canım benim 4 tane dondurulmuş embriyom var. Yukarıda da yazdım donmuş olunca genetik içime sonmiyor. Gittiğim hoca gönderelim diyor ama bir kaç güvendiğim doktordan da görüş aldım, olumlu bakmıyor onlar da.
Benim 2 denemem kimyasal oldu.
Tutunuyor ama ilerlemiyor.

Genetige gönderelim diyor hocam. Ama donmuşlaro cozdurup, parça alıp, tekrar döndürürulmasi düşündürüyor beni.

Birde burda genetik konulara baktığımda genetik embriyo basi 280-320 dolar arası. Ama bana system 420 dolar fiyat veriyor, bu şekilde bundan aşırı kâr sağlamaya çalışmaları da sinirimi bozuyor.

Bende 5 tanesi 6.ci gün embriyosu olarak gitti genetige yanlis hatirlamiyosam 48bin TL tutmustu. 3tanesi cok güzel geldi 2tane imha edildi. Aldiktan sonra donduruluyor canim. Donmus embriyo geri bozuluyo die biliyorum genetige göndermiyolar öyle die biliyorum arastir bitane. 🙏🏻

Hanımlar iyi akşamlar benim tek embriyo çok şükür olumlu oldu 6. Haftaya giriyorum ama ara ara ufak kanamalar oluyor bugün doktora gittik kesede bir sorun yok dedi bir de aşırı derecede mide bulantılarım var geçmiyor. Ultrason görüntüsü de normal mi bilemedim bilen varsa yorumlayabilir mi acaba çok teşekkür ederim
Çok güzel görünüyor maşallah..sağlıcakla büyüsün🤲♥️

Oksaparı aile hekimi yazabiliyor, uzman da rapor çıkarabiliyor. Ben de ücretli almıştım ama en son rapor çıkardım sağolsun doktor 3 kutu yazmış. 1 tl bile ödemeden 3 kutu aldım.
Aile hekimi yazdı bana ama rapor olmadığı için ücretli aldım yine..ilaç raporu istiyorlar

Ben de 420 dolar ödemiştim

X