2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Tamam canım peki sende yolk sac nasıl kese içinde çok belirgin mi yoksa nokta gibi mi? Benim ki nokta gibi doktor sorun yok dedi ama merak ettim bazılarının çok belirgin
1000001507.jpg
bu kese buda bugün ki bebeğim 😇

Eklentiler

• 1000001508.jpg
    1000001508.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 34
Canım benim de donmuş 4 embriyom var.
Genetige gönderelim diyor hocam. Ama donmuşlaro cozdurup, parça alıp, tekrar döndürürulmasi düşündürüyor beni.

Birde burda genetik konulara baktığımda genetik embriyo basi 280-320 dolar arası. Ama bana system 420 dolar fiyat veriyor, bu şekilde bundan aşırı kâr sağlamaya çalışmaları da sinirimi bozuyor.

Genetige kaç tane gönderdiniz ?
Ben 9 tane yolladım tanesi 150 dolara. Gen-Lab Ankara da

Canım benim 4 tane dondurulmuş embriyom var. Yukarıda da yazdım donmuş olunca genetik içime sonmiyor. Gittiğim hoca gönderelim diyor ama bir kaç güvendiğim doktordan da görüş aldım, olumlu bakmıyor onlar da.
Benim 2 denemem kimyasal oldu.
Tutunuyor ama ilerlemiyor.
Bir sürü transferim ve gebelik kaybım,kimyasalım oldu.Israrla pgt yaptırmıyordum.Zaman kaybıymış.Havuz yapıp 9 yumurta yolladım. 4 tanesinde türlü türlü genetik rahatsızlık çıktı.Elbette keain sonuç değil ama riski azaltması ve sürekli kayıp yaşamamak için öneririm.o dört yumurta ya tutsaydı diye düşünmeden edemiyorum.

Bir sürü transferim ve gebelik kaybım,kimyasalım oldu.Israrla pgt yaptırmıyordum.Zaman kaybıymış.Havuz yapıp 9 yumurta yolladım. 4 tanesinde türlü türlü genetik rahatsızlık çıktı.Elbette keain sonuç değil ama riski azaltması ve sürekli kayıp yaşamamak için öneririm.o dört yumurta ya tutsaydı diye düşünmeden edemiyorum.
Şimdi durumunuz nedir acaba ?
Gebelik yakaladınız mi ?

Birşey soracağım bu arada.Ben önceki gebeliklerimde kan tahlilimi ara ara sağlık ocağında yaptırırdım. Aile hekimi hamile kalırsan gel buraya bildir derdi.Şimdi tahlili hiç yaptırmadım.Yine haber vermek gerekmiyor sanırım değil mi
Sağlık ocağına bildirmek zorunlu bi de baya tahlil isterler şimdi orda yaptırabilirsiniz ben öyle yaptım

Kalp atışını duy
Oksaparı aile hekimi yazabiliyor, uzman da rapor çıkarabiliyor. Ben de ücretli almıştım ama en son rapor çıkardım sağolsun doktor 3 kutu yazmış. 1 tl bile ödemeden 3 kutu aldım.
Nasıl yani kalp atışını duymadan raporlayabiliyorlar mı 🤔

Meraba kizlarr 🤍Gecen hafta Doktorda randevum vardi tup bebek icin konustuk ve adetim gelirse tedaviyeye baslicaz die karar verdik. Yarin adet gunum insallah gelmezz bana suprizz olurrr 🤲🤲
Gelirse adetin 2 gunu Gonal-f 150 basla dedi sonra randevuya gel dedi . Bugun esim sperm verdi . Insallah tez zamanda Allahim evlat nasip eder 🤍

X