2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ah cok üzüldüm canim Gecmis olsun🥹 kac haftaliktin? Neden durmus kalbi bi aciklama yaptilarmi? Kalitesi filan nasildi?
Bu sefer nasip dilmis canim ama insallah en dogru zamanda en hayirlisini Kolaylikla nasip edicektir Rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine dualarimda sanada yer vericem🤲🏻💞 Sanirim Stresden bu sürecte Olabildigince uzak durmamizin bi kanati canim ne yazikki bu. Rabbim Saga saglim kucagina almayi nasip etsin.. hic endiselenme tekrar yeniden basla 🙏🏻 Nefes aldikca Umud Hep Var…
Merhaba canım, çok teşekkür ederim amin. Tek bir yumurta toplanabilmişti ama kalitesi iyiydi. 8 hücreli yüksek kalite olduğunu söylemişlerdi. 7+2 haftalıktı ama gelişimi 6+5 gibi durmuş. Ben çok stres ve sıkıntı yaptığım için olduğunu düşünüyorum(çünkü kalbi tam da o zamanlar durmuş) fakat doktorlar sağlıklı bir embriyo değildi ki devam etmedi dediler. Yine de elimde olmadan kendimi suçluyorum çünkü Allahın verdiği bu nimete sarılıp daha sakin kalmalıydım, kesinlikle haklısın stresten öfkeden üzüntüden uzak durmak şart. Ağır kaldırmak, hareketli olmak vs böyle bir olumsuz etki yapmıyor ama stres ve üzüntü gerçekten bebeği çok etkiliyor. Dualarında yer verdiğin için çok teşekkür ederim canım🙏🏻 umutsuzluğa düşmüştüm ama hayatın kendisi umut etmek, inşallah hayırlı bir evlat sahibi olacağım denemekten vazgeçmeyecek ve olumsuzluklar karşısında daha dirayetli olmaya çalışacağım. Hepinize iyi dileklerimi yolluyorum.

Merhaba canım, çok teşekkür ederim amin. Tek bir yumurta toplanabilmişti ama kalitesi iyiydi. 8 hücreli yüksek kalite olduğunu söylemişlerdi. 7+2 haftalıktı ama gelişimi 6+5 gibi durmuş. Ben çok stres ve sıkıntı yaptığım için olduğunu düşünüyorum(çünkü kalbi tam da o zamanlar durmuş) fakat doktorlar sağlıklı bir embriyo değildi ki devam etmedi dediler. Yine de elimde olmadan kendimi suçluyorum çünkü Allahın verdiği bu nimete sarılıp daha sakin kalmalıydım, kesinlikle haklısın stresten öfkeden üzüntüden uzak durmak şart. Ağır kaldırmak, hareketli olmak vs böyle bir olumsuz etki yapmıyor ama stres ve üzüntü gerçekten bebeği çok etkiliyor. Dualarında yer verdiğin için çok teşekkür ederim canım🙏🏻 umutsuzluğa düşmüştüm ama hayatın kendisi umut etmek, inşallah hayırlı bir evlat sahibi olacağım denemekten vazgeçmeyecek ve olumsuzluklar karşısında daha dirayetli olmaya çalışacağım. Hepinize iyi dileklerimi yolluyorum.
Ne zor sartlar yasiyoruz. Ne badireler atlatiyoruz canim ne yazikki Hepsi imtihan dünyasi insallah saga saglim gecebilmeyi nasip edicek Rabbim ben kalpten inaniyorum. Sadece biraz sabir umud ve güzel Dualarimiz💞🤲🏻 bende 5.ci denememde bebegimi 9 haftalikken kaybettim ayni sekilde banada dediler saglikli olsaydi birakmazdi seni die ama arastirilmaya gönderdim gayet temiz geldi sonuclarida Ama bazen Nasip olmayinca olmuyor.. ne kadar düsersek düselim hep daha güclü kalkiyoruz bizler sanirim. Öyle olmakta zorundayiz.. Allahim kalbine göre yormadan yipratmadan hayirlisini en kolaylikla nasip edicektir canim inan bana bi gün arkaya dönüp baktigimizda oh be cok sükür.. neleri geride biraktik diyecegiz ben cok inaniyorum🥰🙏🏻

Homa ır diye de geçiyor yada glukoz degeriyle insülin degerinin 8 10 saatlik açlık sonrası alınan kan şekeri ile açlık insülin düzeyi birbiri ile çarpılarak, 405'e bölünür ve HOMA-IR denilen insülin direnci düzeyi ortaya çıkar. Çıkan sonuç 2.5 üzerinde ise, kişide insülin direnci var demektir.
Hic homa ır diye bisey yazmıyor tahlillerde fln

Kalp atışını duy
Nasıl yani kalp atışını duymadan raporlayabiliyorlar mı 🤔
evet cıkarılıyor benım gecen hafta kese kontrolum vardı doktor keseyi görünce hem normal ilaçlarımı reçete etti normalde ilaçları da ücretli alıyordum onları da artık sgk karşıladı hem de oksapar için rapor çıkarıyım dedi ve cıkardı ücretsiz aldım

evet cıkarılıyor benım gecen hafta kese kontrolum vardı doktor keseyi görünce hem normal ilaçlarımı reçete etti normalde ilaçları da ücretli alıyordum onları da artık sgk karşıladı hem de oksapar için rapor çıkarıyım dedi ve cıkardı ücretsiz aldım
Ne güzel ya bize ısrarla kalp atışından sonra deniyor. Bakalım bugün duyarız da inşallah önemli olan o 🤲

Ne güzel ya bize ısrarla kalp atışından sonra deniyor. Bakalım bugün duyarız da inşallah önemli olan o 🤲
hatta benm rapordan da doktorun ilaçları normal reçete edebildiğinden de haberım yoktu hepsini kendı soyledı 😂 neyse zaten alıştık saglıkla büyüsün kucagımıza almak nasip olsun da hiç önemli değil ödenir .. sizin bugun mu randevunuz 😊

hatta benm rapordan da doktorun ilaçları normal reçete edebildiğinden de haberım yoktu hepsini kendı soyledı 😂 neyse zaten alıştık saglıkla büyüsün kucagımıza almak nasip olsun da hiç önemli değil ödenir .. sizin bugun mu randevunuz 😊
Ya zaten onlar bişey demiyor pek benim de eczanem sağolsun yönlendiriyor. Aynen valla ya alıştık para saçmaya Allah her anlamda yardımcımız olsun hepimiz emeklerimizin karşılığını en güzel şekilde alırız inşallah 🤲evet evet normalde yarındı yoğunmuş dlye bugüne aldılar dualarınızı bekliyorum çok heyecanlıyım 🤲🥹

Ya zaten onlar bişey demiyor pek benim de eczanem sağolsun yönlendiriyor. Aynen valla ya alıştık para saçmaya Allah her anlamda yardımcımız olsun hepimiz emeklerimizin karşılığını en güzel şekilde alırız inşallah 🤲evet evet normalde yarındı yoğunmuş dlye bugüne aldılar dualarınızı bekliyorum çok heyecanlıyım 🤲🥹
amin amin allah kımsenın emegını boşa cıkarmasın 🙏kalp atışı için mı gidiyorsunuz bugun saglıkla duyarsınız inşallah 🙏😊

Kızlar ben bugün 8+0 da bebeğin gelişmesinin durduğunu ve kalbinin atmadığını öğrendim. Canı veren de alan da Allah. Hep hayırlısı sağlıklı olsun diye dua ettik. İnşallah hiç böyle haberler almazsınız. Saglıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız çok zor bir süreç yaşıyoruz hep.

X