2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben Kayseri System Gökalp Önerdeydim 3 kez orda denedim. Simdi Memorial Semih Zeki Uludag doktorum ve cok menmunum🙏🏻
İki doktor arasında ne fark var acaba ?
Bende Gökalp öner de 2 olumsuz denemem oldu.
Bundan sonraki süreçte nerden devam edeceğim konusunda kararsizim

Sizdemi kayserdesiniz?
Bilmiyorum ya ben 3 defa denedim sonra degistirmek istedim Memoriale gectim Suan hamileyim güzel saglikli ilerlerse insallah🤲🏻🥰

Sizdemi kayserdesiniz?
Bilmiyorum ya ben 3 defa denedim sonra degistirmek istedim Memoriale gectim Suan hamileyim güzel saglikli ilerlerse insallah🤲🏻🥰
Sağlıcakla kucağınıza alin inşallah.
Ben şehir dışından Kayseri'ye geldim, Gökalp öner de 2 transferim olumsuz oldu.

Ücret olarAk farkı var mı acaba ?

Sağlıcakla kucağınıza alin inşallah.
Ben şehir dışından Kayseri'ye geldim, Gökalp öner de 2 transferim olumsuz oldu.

Ücret olarAk farkı var mı acaba ?
Tesekkür ederim nerden geldiniz?
Bende almanyada yasiyorum memleketim die kayseriye geldim. Valla doktorlar arasinda fark neler bilmiyorum ama memoriale gecio hastane doktor degisince daha bi tebbirli ilerledik, ben 2seferde Almanyada transferim oldu. Tutmadi. Bu 6.ci denemem total olarak🫣 ücret suan tüm kayseride ayni canim sifirdan basladigim icin hepsi ayni ücreti dedi.

Canım ben İstanbul'da oldum tedaviyi ama Semih hocaylada görüşmem olmuştu embriyolarini taşıyıp memorialde deneyebilirsin. Memorialde ön görüşme ücretsiz Semih hocayla görüşme yapabilirsin belki gözden kaçan başka bir durumun vardır farklı bir doktora da muayene olmuş olursun. Tabi taşıyıp tasimamak size kalmış ama farklı bir yorum almış olursun orda

Canım ben İstanbul'da oldum tedaviyi ama Semih hocaylada görüşmem olmuştu embriyolarini taşıyıp memorialde deneyebilirsin. Memorialde ön görüşme ücretsiz Semih hocayla görüşme yapabilirsin belki gözden kaçan başka bir durumun vardır farklı bir doktora da muayene olmuş olursun. Tabi taşıyıp tasimamak size kalmış ama farklı bir yorum almış olursun orda
Canım bekleme sürecindetim 11. Aya kadar, bu süreçte kafamda 40 plan kurup kirkindan da vazgeçiyorum. Ne yapacağım bilemiyorum.

Canım bekleme sürecindetim 11. Aya kadar, bu süreçte kafamda 40 plan kurup kirkindan da vazgeçiyorum. Ne yapacağım bilemiyorum.
Daha zamanın var canım sonuçta. Önerim farklı bir görüş alman. Tabi embriyoların genetiginde sorun varsa nereye tasirsan taşı aynı sonucu olacaksın ama belki sorun embriyoda değil rahim kaynaklı bağışıklık kaynaklı senin kromozomun kaynaklı herşey olabilir. Bunları öğrenmen senin için daha iyi olur

Tesekkür ederim nerden geldiniz?
Bende almanyada yasiyorum memleketim die kayseriye geldim. Valla doktorlar arasinda fark neler bilmiyorum ama memoriale gecio hastane doktor degisince daha bi tebbirli ilerledik, ben 2seferde Almanyada transferim oldu. Tutmadi. Bu 6.ci denemem total olarak🫣 ücret suan tüm kayseride ayni canim sifirdan basladigim icin hepsi ayni ücreti dedi.
Bende Malatya'da oldum 1 transfer tutmadı. Gökalp onerde de 2 tane tutmadı.
Benim yumurta sayım iyi, 5 güne de geliyor, 8 tane 5. Günde donduruldu, ama 2 transfer de tutmadı. Rahim kalınlığı da iyi. Nerde yanlışlık yapılıyor bilmiyorum.

Arkadaşlar selam, benim bugün 21.günüm oldu ama hala beta yükselmiyor durmuyordu 4. Kez kan verdim 163 olmuş hemşire dedi ki “beta yavaş yükseliyor ama böyle bir hastamız oldu, keseyi gördük artık beta verme randevu vericez sana” dedi böyle bişey duydunuz mu ? Arafta kalmayı hiç sevmem şimdiden sınıyo beni 🤦🏼‍♀️

Arkadaşlar selam, benim bugün 21.günüm oldu ama hala beta yükselmiyor durmuyordu 4. Kez kan verdim 163 olmuş hemşire dedi ki “beta yavaş yükseliyor ama böyle bir hastamız oldu, keseyi gördük artık beta verme randevu vericez sana” dedi böyle bişey duydunuz mu ? Arafta kalmayı hiç sevmem şimdiden sınıyo beni 🤦🏼‍♀️
Canim meraba benimde degerim 40 ile baslamisti 75 - 185 die devam etti yavas ilerliyor ama güzel ilerledi bida verme dedi direk 2hafta sonra gel görelim denildi.🙏🏻
Hic kafana takma yavas güzel ilerlesin insallah Sonra bi hafta sonra dayanamadim geri verdim ben 1660 olmustuu🥰

Bende Malatya'da oldum 1 transfer tutmadı. Gökalp onerde de 2 tane tutmadı.
Benim yumurta sayım iyi, 5 güne de geliyor, 8 tane 5. Günde donduruldu, ama 2 transfer de tutmadı. Rahim kalınlığı da iyi. Nerde yanlışlık yapılıyor bilmiyorum.
Anladim canim eger yine kayseriye gelmek istiyosan Memorial Semih hocayi tavsiye ediyorum cok ilgileniyor sagolsun bide genetige filan gittik normalde 2 basarisizlikta yapilmasi gerekiyordu nie 3 defa daha yapilmadn transfer yapildi die baya kizdi. Cok sükür Hamileyim🤲🏻🥰
Sanada nasip olsun en dogru zamanda insallah yormadan yipratmadan. Diyorum ya 6.ci denememdi benim ne yazikki🥹

Merhaba, görünce sizi yazmak istedim benim üç tane üst üste negatif denemem oldu biri ilk gittiğim merkezde diğer ikisi şuan gittiğim merkezde. Doktorum estrofemin bazı kadınlarda işe yaramadığını doğal siklus ile daha fazla başarı elde edildiğini söylemişti. İlaçla yumurtam büyütülüp çatlattıldı ve sonrasında yapılan transferimde pozitif oldu. Eğer genetik testlerinde bi sıkıntı yoksa doktorunla bunu konuşup bir de böyle deneyebilirsin.

X