2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ne olarak geciyor o deger tahlilde
Homa ır diye de geçiyor yada glukoz degeriyle insülin degerinin 8 10 saatlik açlık sonrası alınan kan şekeri ile açlık insülin düzeyi birbiri ile çarpılarak, 405'e bölünür ve HOMA-IR denilen insülin direnci düzeyi ortaya çıkar. Çıkan sonuç 2.5 üzerinde ise, kişide insülin direnci var demektir.

Hanımlar iyi akşamlar benim tek embriyo çok şükür olumlu oldu 6. Haftaya giriyorum ama ara ara ufak kanamalar oluyor bugün doktora gittik kesede bir sorun yok dedi bir de aşırı derecede mide bulantılarım var geçmiyor. Ultrason görüntüsü de normal mi bilemedim bilen varsa yorumlayabilir mi acaba çok teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_0276.jpeg
    IMG_0276.jpeg
    85,2 KB · Görüntüleme: 40
Bir gün bakmadım sayfaya amma şey yazmışsınız.Kalp atışını duyanlar,keseyi görenler Allah nazardan saklasın 🧿 kucağınıza sağlıkla almayı nasip etsin. 🥰 Doktorum bana bu hafta değil ondan sonraki hafta gel dedi ama dinlemeyeceğim tabiki 😁 bu cumaya randevu aldım.İnşallah kalplerini duyarım. Hala inanamıyorum da.İnşallah sağlıkla devam ederler 😵‍💫

Birşey soracağım bu arada.Ben önceki gebeliklerimde kan tahlilimi ara ara sağlık ocağında yaptırırdım. Aile hekimi hamile kalırsan gel buraya bildir derdi.Şimdi tahlili hiç yaptırmadım.Yine haber vermek gerekmiyor sanırım değil mi

Birşey soracağım bu arada.Ben önceki gebeliklerimde kan tahlilimi ara ara sağlık ocağında yaptırırdım. Aile hekimi hamile kalırsan gel buraya bildir derdi.Şimdi tahlili hiç yaptırmadım.Yine haber vermek gerekmiyor sanırım değil mi
Bildirmek gerekiyor sanırım cnm takip ediyorlar diye. Ben bugun oksapar yazdirmaya gittimde bildirelim dedi bende yok kalp atışını daha duymadim duyayim ondan sonra bildiririm dedim

X