2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Herkese merhaba,
Benim de 11+6 oldu bebisim 🧿.
Bugun kontrolumuz vardi. Benim kasik agrilarim oluyor doktorum herhangi bir sorun yok ama ikinci bir goz gorsun diye perinatolojiye yonlendirdi.
Cinsiyet tahmini de yapti ama ben en basindan beri hissettigim icin sasirmadim. Carsamba da fetal dna testini verecegim bakalim.
BU haftalarda perinatolojiye giden var mi? Detayli ultrason icin ek odeme yapmak gerekiyor. Siz yaptirmis miydiniz?
Merhaba perinatoloji bölümüne gittiniz mi ne kadar ücret ödediniz aceba

Ben de öyleydim canım adeno virüs dediler. Toparladım ama şimdi de eşimde başladı
Bende bol su içtim dinlendim. Bugün daha iyiyim. Ama ilk 3 ay aşırı iştahlıydım bir anda bu hafta iştahım kesildi aclık hissetmiyorum. Birsey yemek istemiyorum

Kızlar nasılsınız ben 17+1 bir oldum 🥰 detaylı ultrason çektireniniz oldumu 3 ekimde çektircem bende. Nakit 5500 kart 6000 tl istiyorlar..

Kızlar nasılsınız ben 17+1 bir oldum 🥰 detaylı ultrason çektireniniz oldumu 3 ekimde çektircem bende. Nakit 5500 kart 6000 tl istiyorlar..
Canım ben de tam 17 oldum. Şuan her şey yolunda. 4 ekim gibi gitmeyi düşünüyorum zaten doktorum perinatolog o yapacak detaylı ultrasonu mu da.

Canım ben de tam 17 oldum. Şuan her şey yolunda. 4 ekim gibi gitmeyi düşünüyorum zaten doktorum perinatolog o yapacak detaylı ultrasonu mu da.
Perinatolog yapıyormuş sanırım genelde. Nipt testi yapıldı genetikli embriyoydu yineden çekilmesi gerekiyormu detaylı sormayı unuttum doktora.

Evet kucağımıza alana kadar stres içindeyiz ben hala inanamıyorum ☺️ hamile olduğuma
Hic sorma ben 15+5 oldum bu hafta sanki hiç hamile degilmisim gibiyim ona bile endise ediyorum belirtiler kasik agrilari falan hic yok 21inde kontrolum var dort gozle bekliyorum

Hic sorma ben 15+5 oldum bu hafta sanki hiç hamile degilmisim gibiyim ona bile endise ediyorum belirtiler kasik agrilari falan hic yok 21inde kontrolum var dort gozle bekliyorum
Canım gözün aydın sonucun temiz cıkmasına cok sevindim. Bende 15 haftalık oldum. Cok kasık sancılarım vardı o yüzden telaş ediyordum. Dün akşamdan beri hiç öyle ağrım sancım yok sanki hamile değilmişim gibi benimde çarşamba ultrasonum var kafayı yemezsem iyi o güne kdar

X