2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Hayır.Pıhtılaşma olayı özellikle bünyende oluyor.Testleri var.Farklı çeşitleri var. Doktorun ona göre veriyor.Sende öyle bir sorun yoksa doktorun vermemiş olabilir.Kimisi de riske atmamak adına yaxıyor
Özel testi yapilmadi banada , bi 9haftalik kalbi duran bebegim oldu arastirilmaya gönderdim olsaydi onda cikarmiydi?? Cünki saglikli geldi herhangi bi sorun cikmadi denildi
Testini soruyum doktoruma ya sonra hastane ve doktor degistirdim ben.

Coraspirin ve 4000likte ben kullaniyorum ama bilmiyorum arkadasim kafami karistiriyo bebek kalp durma sonucu pihti olabilir cogaltsin 6000lige gec deyip duruyo bende doktorumla konuscam. Sen bilgi alirsan buraya banada yazarmisin canim yaa
siz genetik test yaptırdınız mı..

benmde günlük bitane coraspirinim var eger genetik testte bi sıkıntı cıkmadıysa bence doktorunuza guvenın aklınız karışmasın..
5.ci denememde yapilmamisti direk 5.ci gün embriyosu konuldu. Iste 9haftalikken kalbi durdu. Bende arastirilsin dedim ama bisi cikmadi temiz geldi. Pihtilasma olmus olsaydi acaba yazarmiydi o teste hic sormadimda. Zaten doktor degistirdim 6.ci denememde

Benim 20 Ağustos transferim.5+5 im ama 5 de görmüştüm keseyi. Cuma günü 6. Haftaya giriyorum.Kalp atışına bakalım dedi ama bilemiyorum duyarmıyız ki. Hep 7. Haftadan sonra duyuluyor biliyorum
Son adet tarihin neydi canım senin? Bende 20 ağustosta transfer oldum ama doktor gittiğimde söylemedi şu kadar haftalık falan diye bende sinir oldum

Benim de bir tanesi heterozigot,doktorum önemli bir pıhtılaşma bozukluğu değil,o yüzden iğne kullanmama gerek yok dedi

43 yaşındayım.ilk evliliğim. Eşimin 2 çocuğu var.tedaviyi sırf Allah korkusu olduğu için yapalim gidelim dedi.2 çocuğu olduğu için benim kadar üzülmedi doğal olarak.tedavi surecinde Allah razı olsun elinden gelenin fazlasını yaptı maddi manevi ama yeri geldi 2 çocuğum var onlari düşünmem lazım olmayan bi çocuğu düşünemem dedi.....benim zamanım yok 43 yaşındayım.derdimi kimseye anlatamıyorum.

bu arada oksapar kullanıp ücretli alan arkadaslar bende bugune kadar hep ücretli aldım artık hamilelik başladgı için doktorum bugun 3 aylık heyet raporu cıkardı ben yeni ögrendım bilmeyenler arkadaslar varsa diye yazmak istedım

ben daha önce düşük yaşamadım ama 4 kımyasalım vardı ıkıden sonra doktorum eşime de bana da kanda genetik baktırdı orda cıkmıstı..
Kan mi veriyom ordanmi cikiyor pihti varmi yokmu ? Doktoruma sorucam canim yaa
Tesekkür ederim bilgilendirdigin icin

Coraspirin ve 4000likte ben kullaniyorum ama bilmiyorum arkadasim kafami karistiriyo bebek kalp durma sonucu pihti olabilir cogaltsin 6000lige gec deyip duruyo bende doktorumla konuscam. Sen bilgi alirsan buraya banada yazarmisin canim yaa
Canım bunu bir kaç defa sorduğunu gördüm. Doktorlarımız malum kişiye özel tedavi uyguluyorlar. Kendi doktorun ile görüsmeni ve diğer insanların söyledikleri ile ya da yaptıkları ile hareket etmemeni tavsiye ederim. Bahsettiğimiz şey su ya da oksijen gibi zararsız birsey değil kaldı ki onların dahi fazlasında zarar var. Kan sulandiricinin yan etkilerini de araştırmanı öneririm. Suan pozitif sonucu alıp pek çok aşamayı sağ Salim geçmişsin, neden kendine ek stres kaynağı oluşturuyorsun? Doktoruna güvemle ilgili bir sorun mu var?

Bu testi hematoloji bölümüne yaptırıyorsun.Tüp bebek düşünüyorum pıhtılaşma var mı yok mu diye bakar mısınız diyosun. Doktorun sonuca göre sana kan sulandırıcını veriyor.Corospin mi olur, oksapar mı olur artık ne derse

Oksapar i aile hekimliği de direkt yaziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…