2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar aranizda kahve içenler var mı? Transferden beri 3 kez Türk kahvesi içtim sadece Türk kahvesini çok sevmem ama filtre kahve filan çekiyor canım. 1 küçük fincan içebilirsin denilmişti ama hiç içmedim acayip canım çekiyor
Ooo herkes nelere dikkat ediyormus.bana kimse bisey demedi hastanede.hergun cayimi iciyorum.kahve pek swvmem ama hem turk kahvesi hem 2si 1 arada ictim.şalgam suyu ictim gazoz da ictim🥴

Benim gezmediğim doktor kalmadı dıyebılırım ilk denememi acıbademle calısan bı doktorla yapmıstım olmadı suan bezmıalem mehmet serdar gulsene gıdıyorum hayatında gorebılecegın en ılgılı doktorlardan dıyebılırım bır cok arkadasım gıdıp hamıle kaldı bende o vesıleyle gıttım cok sukur banada nasıp oldu olmayacak bırseyı asla olur dıyıp umut tacırlıgı yapmıyor bır arkadasıma senın asılama veya tup bebek olması mümkün degıl olursa dogal oldan olur dedı ona gore tedavi uyguladı,dusun mesela sırf doktor ıcın Bahçeşehirden Bezmıaleme gıdıyorum 😅
İstanbuldaysan fikir amaçlı gorunebılırsın ıstersen tavsıye ederım 🌸
Aklımda bulunsun

Ay evet 🥹🥹 aslında çok tatlı süreç ama işte doğal olsa böyle olmazdık belki🫠 Allahım sağlıkla büyütelim inşallah 💗 biz ailelere dahi korkudan habr vermedik 3 aylığa kadar da vermeyi düşünmüyoruz akrabalara hiç söylemicem aaa bu kız doğurmuş desinler. Çok canımı yaktılar dilleriyle haketmiyolar bence bu bilgiyi
Evet yaa doğal yolla gebe kalanlar dolap çekiyo okulda 😅😅 ben kitap bile elime almıyorum o derece

Bende biraz önce gittim canım. Kese gördü yaklaşık beş haftalıkmış. 10 gün sonra kalp atışı için gideceğim tekrar. 10 mm ye yakınmış bir tane daha gördü ama o biraz küçükmüş bundan.
Son adet tarihine göre kaç haftalıksın canım kaç haftalıkken 10mm dedi yani?

Arkadaşlar bugün 9.günüm beta baktırdım..beta 41.66 çıktı..progesteron 18.55 çıktı..nasıl sizce..bana progesteron sanki düşük geldi..bu arada 6.denemem ve ilk defa pozitif gördüm😵‍💫
Tebrik ederim çok sevindim 🙏🏻 sağlıkla artacaktır eminim aynı şekilde bir arkadaşımızın yükselmişti 🙏🏻 benimde 47 çıktı sakince bekliyorum senin transferin neydi pgt falan mı

Vallahi 20 gündür ağzıma ne kahve ne çay koyuyorum sadece su içiyorum benimde canım istiyor ama içmedim acaba içsek sorun olur mu
Limonlu suya alıştım ben çay saatlerimde bir limon sıkıyorum sıcak suya 🙏😅😅 bazı akşamlar yemek yanına da soda ög geldi ama olsun

Kızlar bende hastanede çalışıyorum sabahtan ve öğleden sonra 1 fincandan biraz fazla filtre kahve tüketiyorum. Benim doktorum sabah akşam birer fincan önermişti zaten ama şunu söylemek isterim şuanlık Allahın izniyle pozitifim ama ilk günden beri evde yatmadım evin içinde iş yaptım tek yapmadığım şey ağır kaldırmaktı dışarı çıktım yürüdüm aklımdan tamamen çıkarmaya çalıştım tabi çokta çıkaramadım ama göğsümde hassasiyeti ilaçlara bağlıyordum sadece şu son 2 gün bel ağrım oldu kesinlikle hepimizin belirtileri farklı ve nasibimizde olan varsa girdiğimiz bu yolda onla yürüyebiliyoruz sanırım. Allahım hepimizin evlatlarına sağlıkla kavuşabilmesini nasip etsin inşallah güzel güneşli günler görelim. Herkesin durumu birbirinden aşırı bağımsız burada çok yazmadım daha çok okudum ama gördüğüm bu oldu 🌸💕 Ömrünüzde çiçekler açsın🌸🌸🌸

Tebrik ederim çok sevindim 🙏🏻 sağlıkla artacaktır eminim aynı şekilde bir arkadaşımızın yükselmişti 🙏🏻 benimde 47 çıktı sakince bekliyorum senin transferin neydi pgt falan mı
Evet 2 tane..inşallah sakince güzel güzel yükselir betalarımız🤲🤲🤲

X