2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Arkadaşlar merhaba herkese, Bugün 5. Gün embriyo transferimin 9. Günü . 5. Gün erken gebelik testinde pozitif gördüm 6. Gün beta HCG 14 , 7. Gün beta HCG 34 çıkmıştı yarın asıl test günüm kimyasal olacak diye çok korkuyorum çünkü ilk gebeligimde değerlerim daha yüksek başlamıştı ama bebeğimin kalbi 8. haftada durduğu için kürtaj olmuştum Bu transferimin 2. Gününden beri ishal sorunu yaşıyorum ilkinde kabızlık sorunum vardı şuan ishal durumuna doktorum sorun yok olabilir dedi ama içim rahat değil benimle aynı sorunu yaşayan var mı daha önce ?

G ginaknows canım benim değerim 9.gün 432 çıktı 5.gün embriyosu 2 tane. Senin kaç çıkmıştı değerin?
Benim de 10.gun sabah 600 10.gun aksamda 804 12.gun aksam 2054 cikti canim tek embriyoydu doktorum zaten az kalmis vajinal bakmayalim gobekten bakalim dedi cumartesi gidicem eger tek yumurta ikiziyde orda goruruz artik

Benimle ayni kaderi yasamissin canim 5.ci gün embriyosu 9 haftalikken bebegimin kalbi durma sonucu kaybettim kürtaj oldum ondan sonra bida transfer oldum tutmadi. Arkasina bidaha transfer oldum 6.ci transferim ve degerim 9.cu gün 40 geldi bende yarin kan vericem. Insallah güzel ilerler kat ve katlanir degerlerimiz banada bilgi ver olurmu ayni seyleri yasiyoruz

Tamam yarın yazarım mutlaka İnsan stresten deli oluyor inan ki günde 3 kere idrar testi yapıyorum deli oldum iyice acaba koyulaşıyor mu çizgi diye. 9. günden önce kan verdin mi hiç peki ilk kez 9. gün mü verdin ?

Gercekten öyle stresimiz bi türlü bitmiyor Rabbim saglicakla kucaginiza aldirmayi nasip etsin ben hic idrar testi yapmadim direk kan verdim 9.cu gün. Doktorum gec tutunmustur korkma yarin bida bakalim dedi insallah güzel ilerler canim seninkide benimkide SIMSIKI TUTUNSUNLAR BIZE INSALLAH

Amin canım inşallah tutunur 6. günden itibaren sol kasığımda sabit bir yerde kasılma ve gerginlik hissi var inşallah tutunuyordur sağlam şekilde 9. gün için de kötü değil bence değerin 10. gün 50 bile normal diyorlar. Allah kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Üniversite de 2 aşılama negatif sonuçlandı iki kez kist çıktı baktım üni de olmuycak annemler bı Dr ismi duymuş onlar vesilesiyle Fethiye'de kontrollerim yapıldı yarın da inşallah yumurta toplama için Antalya'ya gidilcek. Dualarıniza talibim... Rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın.

Bendefe var canim kasilmalar bugün biraz daha fazla hatta. Insallah tutunuyorlardir canim yaa Rabbim kucaklarimizi bos koymasin cok zor sürecler cift embriyoydu o yüzden yüksek bekliyodum aslinda ama nasipte ne varsa onu yasiyoz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…