2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

12.gün teşekkür ederim ama düşük mü ya ikilemde kaldım
Hayır 3-4 haftalık gebeliklerde 5-50 arası betahcg seviyesi normal kabul ediliyor. Eğer 5. Gün embriyosu ise yaklaşık olarak 30 günlük gebe gibi sayılıyorsun bugün. Önemli olan 48-72 saat arası ikiye katlayan bir değer elde edebilmek. Stres, heyecan yapmıyoruz çünkü beta hcg stres yüzünden de az salgılanabiliyor. Şu an değerlerin oldukça normal, 50 eşik değerini aşmış olman bir kere çok çok güzel. 100 ü de aşarsak bir sonraki kan testinde tamam diycez :)

Ay evet canim ya bende cok stres yaptim asiri düsük geldi die ama bakalim yarin tekrarlicam beta insallah güzel artmistir

Ay evet canim ya bende cok stres yaptim asiri düsük geldi die ama bakalim yarin tekrarlicam beta insallah güzel artmistir
Benim daha 48 saatim bile dolmadı ama kan testi vermeyi düşünüyorum stresi o kadar iyi anlıyorum ki... Gözlerimi kapasam da 8 gün sonra uyansam keşke, her şey net olsa diyorum. Daha evvel 2 kez tutmadı, bu sefer içimde iyi bir his var. Bakalım. İnşallah Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar verir.

Ayyy daha yenimi transfer oldun gecer gecer zaman cok hizli geciyor bunlar güzel bekleyisler canim Rabbim insallah güzel müjdeler nasip etsin. Benim 6.ci denemem
Sabir ve tevekkül yapcak bisi yok hepsi imtihan canim yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…