2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben iki kere devlette yaptırdım hiç bakışmadı progesterona rahim kalınlığın iyi diyor ama yine de ilaç veriyor her seferinde bazen düşünüyorum çok yükseliyor mu acaba diye
Transfer sonrası verilen ilaçlar rahim kalınlığı için değil de progesteron artırmak için veriliyor galiba. Çünkü rahmi östrojen kalınlaştırıyor ve bunun için transfer öncesi ilaç kullanılıyor canım

Fitil progesteron için mi? Benim de transferden bir gün önce 16 çıktı ama transferen önce ya da sonra hiç ilaç kullanmadım. Doktorum vücuduma çok güveniyor heralde

Fitil progesteron için mi? Benim de transferden bir gün önce 16 çıktı ama transferen önce ya da sonra hiç ilaç kullanmadım. Doktorum vücuduma çok güveniyor heralde
Degerlerine bakilarak ilerliyor canim demekki gerek görmüyor degerlerin cok güzelkii
Hayirli havadisler vermek nasip olsun

Sancım var ya. Anlamadığım şey şu millet hamile olduğunu tesadüfen öğreniyor da biz niye acılar içindeyiz acaba. Demek ki bunları ilaçlar yapıyor. Doktorlatımdan biri cuma günü kese görmeye çağırdı.Diğeri illa yarın yine kan vermemi istiyor Sabah yine teste gideceğim bakalım noldu

Bunlar güzel bekleyişler canım Allah kolaylık versin

Doğal transfer oldum kullandığım ilaçlar folik asit, oksapar, progestan kapsül. Kan değerinin 10 üstünde olması gerekiyor senim 16 çıkmış gayet iyi. Progestan kapsül verdiler mi?

İyi de bu doktor bunu hiç ölçmeden neye göre karar veriyor peki

Merhaba, benim de doğal siklus, transfer öncesi değerim 7 küsürdü, fitil başladık 8 in yukarısı olmasını bekleriz dedi doktorum. Sizin yüksek diye ilaç verilmemiştir,

İyi de bu doktor bunu hiç ölçmeden neye göre karar veriyor peki
Bazı merkezler işi hiç doğala bırakmadan ilaç veriyor. Risk almıyor. Bir de eğer ki yumurta sorunu varsa yani gelişip çatlamıyorsa zaten progesteron artmıyor. O yüzden de direkt ilaç veriyor olabilir

Kızlar bu saatlerde bana halsizlik çöküyor çok kötüyüm kolumu kaldıracak dermanım yok sizde öyle misiniz ? Bi de öğretmenim bugün 4 saat dersim vardı derste ayakta durmaktan belim koptu

Kızlar bu saatlerde bana halsizlik çöküyor çok kötüyüm kolumu kaldıracak dermanım yok sizde öyle misiniz ? Bi de öğretmenim bugün 4 saat dersim vardı derste ayakta durmaktan belim koptu
Ben de bu saatler de böyle oluyorum kaçıncı günün bilmiyorum ama ben de öğretmenim yaz kursuna denk geldi transfer ders anlattığımda benim de belim ağrımıştı şimdi neyseki seminer var da oturuyoruz

Kizzllarr 2.sonuc çıktı cok şükür 1125 çıkmış pazrtesi ultrason randevum var
Tebrik ederim canım devamlılığı ds hep güzel sağlıkla olsun inşallah. Biz senle aynı transfer olmuşuz demek, benim de 16 günüm bugün 19 Ağustos transferdi

Ben de bu saatler de böyle oluyorum kaçıncı günün bilmiyorum ama ben de öğretmenim yaz kursuna denk geldi transfer ders anlattığımda benim de belim ağrımıştı şimdi neyseki seminer var da oturuyoruz
Bugün 9.günüm ama çok halsizim ya sürekli yatmak istiyorum bizim başladı hızlandırma dersleri vardı. Az dersim olmasına rağmen zorlandım. Senin kaçıncı günün

Bugün 9.günüm ama çok halsizim ya sürekli yatmak istiyorum bizim başladı hızlandırma dersleri vardı. Az dersim olmasına rağmen zorlandım. Senin kaçıncı günün
Senin yorucu da geçmiş o da etkilemiştir. Ben de 7. Günümde başlamıştım pozitifmiş demek ki çabuk yoruluyordum. Şuan 16. Günümdeyim. Hiç test yaptın mı acaba senin de mi pozitif

Aynen cnm benimde 19u transferdi pazartesi kese için gidicem kısmet olursa inşallah
Tebrik ederim canım devamlılığı ds hep güzel sağlıkla olsun inşallah. Biz senle aynı transfer olmuşuz demek, benim de 16 günüm bugün 19 Ağustos transferdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…