2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

kızlar merhana birtşey soracagımm şimdi ben yumurta toplmadan 3 gün sonra adet oldum 14 ağustosta noırmalde 25 inde olmam lazımdı şimdi o adetten kaç gün sonra hasta olduınuz hasta olmayı bekliyoerum doktora gideceğim transfer için :-*

Ben de Opudan 4 gün sonra adet olmuştum çok erken gelmişti bana da ama doktorum normal demişti o tarihten sonra da normal adet döngüm oldu yani 28 gün sonrası 2. adetimi oldum.

Kızlaarr Yerleşme kanaması yaşayan var mı? kanamanız ne kadar sürdü?
Evet canim ben yasadim 5.ci transferimde 2 gün sürdü cünki acile gitmistim hastanemin oda doktoruma yönlendirdi 1 gün dinlendirdi igne filan yapti ertesi gün bida görmemistim

Şaşırdım çünkü 25 derece yazar hep ilaçların üstünde 45 derece oluyor ben buzdolabına koyuyorum her zmn
Anladığım kadarıyla dolap soğuğundan daha çok tercih ediliyor dışarda olması ben yine de klimalı odada bulunduruyorum öyle 45 derecelik bi durum oluşmuyor ortalama sıcaklık klima kapattığımızı düşünürsek oda sıcaklığı 30 derece falan oluyo

Merhaba benim de yarın sabah 9da yumurta toplama işlemim olacak dondurulmuş embriyo transferi olacak dedi Dr um gerçi bende öyle istiyordum . İğneler ilaçlar vücudum yorgundu. Yorucu bir süreçti.
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah dilediğiniz gibi olur her şey

Merhaba benim de yarın sabah 9da yumurta toplama işlemim olacak dondurulmuş embriyo transferi olacak dedi Dr um gerçi bende öyle istiyordum . İğneler ilaçlar vücudum yorgundu. Yorucu bir süreçti.
Hakkinda hayirlisi canim umarim cok güzel ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…