2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bendefe var canim kasilmalar bugün biraz daha fazla hatta. Insallah tutunuyorlardir canim yaa Rabbim kucaklarimizi bos koymasin cok zor sürecler cift embriyoydu o yüzden yüksek bekliyodum aslinda ama nasipte ne varsa onu yasiyoz.
Allah ikisini de kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kızlar dün yaptığım test sanki t de bir hayali çizgi belirivermiş sizce nasıl bir durum yaşıyor olabilirim

Eklentiler

• IMG_9654.jpeg
    57,1 KB · Görüntüleme: 38
Merhaba kızlar
Bugün transferim gerçekleşti. Doğal siklus ile transfer oldum. Rahim kalınlaştırma için ilaç kullanmadım hiç. Dün bakılan progesteron değerim 16 imiş. Bu iyi bi değermiş o yüzden bugün transfer sonrası da hiç ilaç verilmedi.
Doğal siklus ile transfer olup benim gibi trasfer sonrası ilaç kullanmayan var mı?

Bir de sizlerin de transferden önce progesteron değerinize bakıldıysa kaçtı acaba?

Ben iki kere devlette yaptırdım hiç bakışmadı progesterona rahim kalınlığın iyi diyor ama yine de ilaç veriyor her seferinde bazen düşünüyorum çok yükseliyor mu acaba diye

Ben oldum doğal transfer. Transferden 5 gün önce 4 günlük ilaç başlattılar transfer günü onlarida bıraktım sadece fitil ve folik asitle devam ediyorum. Progesteron değerim benimde 15 küsürdü 10 altı olsaydı iğne ekleyeceklerdi gerek kalmadı. Transferin hayırlı olsun güzel sonuç al inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…