2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar merhaba dün trasfer hariç 8. Günümdü dayanamadım test verdim 1,20 çıktı sizce yükselir mi bu değer?
Benim de 7.gün 2 çıkmıştı yarın test günüm. Umut var mı yok mu bilmiyorum
Kizlar önceki transferimde benimde öyle sonuclarin var ve ne yazikki tutmamis bi sonuc olarak algilaniyo 5ve üzeri olmasi gerekiyor
Ama tabi Rabbimin mucizesi cooook tekrarlayin demislerdir kani

Son düzenleme:
Bebegin yerini iyce yapiyor canim bendede öyle olmustu hic korkma endiselenme hatta benim arkasi bildigin kanamaya gecmistii cok sükür sonrasi apr topar acile gitmistim ve igne yapip 1 gün hastanede kaldim cikmistim hic bisi olmamisti kanamam nede kesilmisti

Merak etme.Testlerin pozitifse pozitiftir.Çok ayağa kalma ve bol su iç. Bugün testt yaptırabililirsin endişeliysen

Kaçıncı denemende tuttu bebeğin
5.cide tutmustu 9 haftaliklen kalbi durdu kürtaj oldum ne yazikki
Simdi 6.ci denemem cok sükür. Insallah bu sefer benimle kalabilir
Rabbim herseyin hayirlisini Kolaylikla nasip etsin bu sürecler cok yorucu ve yipratici.. ve ben yurd disindan geldim kac aydir buralardayim tedavi yüzüne

Arkadaşlar benim ikinci transferim ve geçende böyle olmuştu ama inanamıyorum da ilk 3 gün hormonlardan dolayı şişlik gaz falan oldu ama şuan teansferden sonra 6. Gün ve sabah bayaa fit kalktım şişlik ağrı falan yok hiç hassasiyetimde yok böyle de tutuyor mu

Benim de öyle olmuştu canım bi ara bi anda kendimi zımba gibi hissetmiştim tüm ağrılarım son bulmuştu hatta dedim tutmadı heralde 10. Gün bir batma oldu testte de pozitifi görmüştüm zaten senin de öyle olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…