2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Arkadaşlar benim ikinci transferim ve geçende böyle olmuştu ama inanamıyorum da ilk 3 gün hormonlardan dolayı şişlik gaz falan oldu ama şuan teansferden sonra 6. Gün ve sabah bayaa fit kalktım şişlik ağrı falan yok hiç hassasiyetimde yok böyle de tutuyor mu
Benimde öyleydi 6. ve 7.gün hiç bir belirtim kalmamıştı hatta kimyasal oldu diye düşünmüştüm ama çok şükür pozitifti

Arkadaşlar benim ikinci transferim ve geçende böyle olmuştu ama inanamıyorum da ilk 3 gün hormonlardan dolayı şişlik gaz falan oldu ama şuan teansferden sonra 6. Gün ve sabah bayaa fit kalktım şişlik ağrı falan yok hiç hassasiyetimde yok böyle de tutuyor mu
Benim diğer transferlerimde ağrım çok oluyordu negatif sonuç alıyordum bu transferimde ağrım hiç yok diyebilirim çok nadir hafif oluyor çok şükür pozitif bu sefer. ikinci kanı vericem şimdi

Bebegin yerini iyce yapiyor canim bendede öyle olmustu hic korkma endiselenme hatta benim arkasi bildigin kanamaya gecmistii cok sükür sonrasi apr topar acile gitmistim ve igne yapip 1 gün hastanede kaldim cikmistim hic bisi olmamisti kanamam nede kesilmisti❤️🥰
İçimi rahatlattın teşekkür ederim. İnşallah sıkı sıkı tutunuyordur 🌸😊

Öyle ama insan çok yoruluyor bira yerde inşallah yükselir ne diyelim
Evet canim benim 6.ci denemem ve bu olmazsa artik birakicam kendimi toplucam dedim yasim 29 ama sorsan bi 10 yas daha söylerim üstüne o kadar yorucu bi sürecki 🥹 Rabbim kolaylik versin bu yolda mücadele eden herkeze tez zamanda hayirli evlatlar nasip eylesin❤️🤲🏻🥰

Evet canim benim 6.ci denemem ve bu olmazsa artik birakicam kendimi toplucam dedim yasim 29 ama sorsan bi 10 yas daha söylerim üstüne o kadar yorucu bi sürecki 🥹 Rabbim kolaylik versin bu yolda mücadele eden herkeze tez zamanda hayirli evlatlar nasip eylesin❤️🤲🏻🥰
Amin inşallah
Tez vakitte rabbim benim yüzümüde güldürür isteyen herkesle birlikte 🪻🪻🪻🪻

Kızlar günaydın , bugün 11. Günüm yarın test günüm. İdrar testlerinde testim pozitif çıkıyor ama sabah lekelenmem oldu adet öncesi sıvıyla bir gelir ya işte öyle. Kasıklarımda da ağrı var. Korkuyorum. Böyle bir durum yaşayan var mı? Neyle alakalı olabilir. Testler yanlış mı adet mi oluyorum yoksa tutunduysa bebeğe bir şey mi oluyor?
Canım benim de 9. gün lekelenmem oldu yaklaşık 4 gün kadar sürdü. Ben doktora söylemeden 8. gün kan verip pozitifi görmüştüm 9. gün lekelenme görünce doktoruma mesaj attım kan sonucumu söyledim. Korkacak bişey olmadığını söyledi aspirin ve oksapar kullanıyordum aspirini bıraktırdı. İki gün sonra kontrole çağırdı lekelenme geçmedi deyince oksaparı iki günde bire çıkardı ve geçti çok şükür. Ben de çok tedirgin olmuştum ama kandaki artışlarımda hiç bir azalma olmadı. Korkma içini ferah tut bebeğin sana tutunuyor maşallah 😊

Simsikica tutunuyordur sanaa icin ferah olsun caniim🥰❤️ ben aglaya aglaya gitmistim hastaneeye doktorum baya kizdi düsmedi ama sen düsürcen simdi diee🫣
Evet çok stresliyim gerçekten bende sabah eşimi ağlaya ağlaya uyandırdım çabuk kalk bir şey oldu diye. Başta ne olduğunu anlamadı tabi uykudan öyle uyandırılınca sonra sakinleştirdi beni 😂

Canım benim de 9. gün lekelenmem oldu yaklaşık 4 gün kadar sürdü. Ben doktora söylemeden 8. gün kan verip pozitifi görmüştüm 9. gün lekelenme görünce doktoruma mesaj attım kan sonucumu söyledim. Korkacak bişey olmadığını söyledi aspirin ve oksapar kullanıyordum aspirini bıraktırdı. İki gün sonra kontrole çağırdı lekelenme geçmedi deyince oksaparı iki günde bire çıkardı ve geçti çok şükür. Ben de çok tedirgin olmuştum ama kandaki artışlarımda hiç bir azalma olmadı. Korkma içini ferah tut bebeğin sana tutunuyor maşallah 😊
O zaman bende doktoruma yazayım canım belki bugün test ver kan sulandırıcıyı bırak falan der . Umarım seninki gibi güzel bir sonuç alırım bende. 😍

X