2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnsan bi ilk öğrenince tatlı bi şapşala dönüyor ya çok normal tadını çıkar yarın yapacak olan arkadaşlara da moral oldu inşallah onlarda burayı şenlendirir güzel haberlerle
İnanıyorum yarın buralar pozitif haberle dolup taşacak

Amin canım herkese dua edeceğim
Benim 6.ci denemem. Hepside 5.ci gün muhtesem embriyolar fakat bi türlü tutmuyordu. Gecen sene 11 ayda bebegimi 9 haftalikken kalbi durma sonucu ne yazikki kaybettim. apar topar amalyata alindim kürtaj olmak zorunda kaldim. Yeni bi umud dedim bismillah dedim Burdaki herkezin Hikayesi farkli ama istedigimiz Dilegimiz ayni

Çok üzgünüm canım evet herkesin hikayesi çok farklı bende bundan önce boş gebelik geçirdim Rabbim kimseye böyle şeyler yaşatmasın. Her zaman yeni bir başlangıç vardır. Pes etmemek lazım

Çok üzgünüm canım evet herkesin hikayesi çok farklı bende bundan önce boş gebelik geçirdim Rabbim kimseye böyle şeyler yaşatmasın. Her zaman yeni bir başlangıç vardır. Pes etmemek lazım
Ayy cok üzüldüm canimm.Bu seferrr yüzlerimiz güler ,
Insallah saglikli gebelik gecirir ve Saglikli bi sekilde kucagimizada almak nasip olur Bebislerimiziii Allahim coook Amin

İkizlere hamile olan var mıydı kızlar aranızda? Değeriniz kaçla başlamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…