2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Böyle güzel mucizeler bana da gelse bütün belirtilerim de kayboldu. Göğüslerimde dolgunluk vardı ilk günlerde Progesteron etkisidir diye düşünüyordum, o bile gitti. İlaçları kullanmaya devam edeceğim mecbur. Mesajınız için çok teşekkür ediyorum. Size kalbimden sevgilerimi yolluyorum

Hayir hayir hic birini birakma devam et ilaclarina tabikide kan gününe kadar bekle canini bos yere sikma bebegin seninleyse bile kaybedersin bos bosuna. Daha cok erken cok sabirsizlaniyosun anliyorum ama kendini üzmekten baska bisi gecmez eline canim Rabbim hayirlisini kolaylikla nasip etsin.

Kızlar ovitrelle vuruluyoruz ya transferden önce doğal döngüde yapılıyorsa. Sonra işte idrar testi yapıyoruz koyulaşma var mı yok mu diye. Bi kızın idrar testi koyulaşması olmasına rağmen hemşire iğnenin etkisi olabilir bekleyin demiş. Böyle bişey olabilir mi sizce? Burda ki herkes ona göre baktı

Cnm
Cnm daha erken gününü beklemelisim bence çünkü benimde 504 cikti ama 14. Gün mesela ki 14. Gün test verenlerin hepsi benden yuksek hatta 10.12. Gunlerinde 400-500 görmüşler... kendini rahat birak cnm ve gününü bekle belki benimkide geç tutundu. Veya testindede cikmamis olabilir kendini demoralize etme ve kesinlikle.ilaclari birakma Gün doğmadan nelrr doğar bekleyelim bakalım

Bende 2 gun baktim test koyulasti sonrada siliklesti hemde kaset test benimde dogal siklusla oldu catlatmadan snra 5 gün transfer oldum önemli olan testi kaçıncı günlerde yapti koyulugu gördüğü?

Canım madem böyle birsey yaptın gidip bugün kan testi ver. Kaset testler güvenilir değil. Daha bişey kesinleşmedi. 3 gün daha bekleyip kendini gerçek test gününe kadar hırpalama boş yere. En azından bugün öğren gerçek sonucu. Çünkü üzüntüler transfer dönemi için hiç iyi değil. Pozitifse boş yere üzülmüş olacaksın

Çok güzel ya maşallah. devamı da hep güzel olsun inşallah Bakalım benim de 10. Günn243 tü 14. Gün ne gelecek merak ediyorum sanırım sağlık ocağı geç çıkartıyor sonuçları
Çok teşekkürler.İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız siz de

Bence erken olabilir test bozuk olabilir ya da henüz beta yükselmemiştir. Ben 9.gün silik şekilde gördüm belki 7.gün yapsam göremeyecektim. İlaçları sakın bırakma devam et biraz daha sabır

Hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum, iyi ki bu platform var, çevremde kimseyle bunları konuşmak istemiyorum, çünkü kimsenin beni gerçekten anladığını hissetmiyorum. Kan testi vermek mantıklı, kan testi vermeye gideceğim. Sonuç çıkınca yazacağım size tekrar. Hepinize kocaman sarılıyorum

Bende 2 gun baktim test koyulasti sonrada siliklesti hemde kaset test benimde dogal siklusla oldu catlatmadan snra 5 gün transfer oldum önemli olan testi kaçıncı günlerde yapti koyulugu gördüğü?
Ya kız iğnenin 12.günü yapmış sonra ertesi gün de yapmış yani 13.gün koyulaşmış testi

Dualarım seninle canım 10.günde erken gebelik testiyle yaptığımızda bile silik çıkıyor inşallah güzel bir sonuç yazarsın buraya

Ama bu kız 13.günde yaptı sen iğnenin kaçıncı günü yaptın da silikleşti

Bence erken olabilir test bozuk olabilir ya da henüz beta yükselmemiştir. Ben 9.gün silik şekilde gördüm belki 7.gün yapsam göremeyecektim. İlaçları sakın bırakma devam et biraz daha sabır
Merhaba doktora gidecektiniz sanırım göründü mü keseniz bebişiniz bende perşembe gideceğim de heyecanlıyım biraz

Merhaba doktora gidecektiniz sanırım göründü mü keseniz bebişiniz bende perşembe gideceğim de heyecanlıyım biraz
Evet çok şükür gördük bu gün minicik haftaya da kalp atışını duymak için gideceğiz ben de çok heyecanlıydım görünce baya ağladım hatta

B birazcikhuzur canım benim niye bu kadar erken test yapıp umutsuzluğa kapıldın benim yedinci günü kan testi sonucum çok düşük çıkmıştı sakın ilaçlarını bırakıp moralini bozma en kötü ihtimal var olan embriyoların var zaten lütfen umutsuzluğa kapılma

Canım sakın birakma ilaçlarını,bir de hangi marka ile yaptın,hızlı test olandan mi, diğerleri ise yanlış olma ihtimali yüksek,ayrıca benim arkadaşım 7.gun hiç birşey görememiş ve olmadı derken şimdi kızı 3 yaşında.Sakin moralini bozma.Eger olumsuz çıkarsa kanda evet üzüleceksin biraz ama en azından geride çok kaliteli 4ab embriyon var bu sana moral olsun,o arkadaşımın kızı 4ab.Demem o ki sakın üzülme ,netfliksden aç eglenceli şeyler izle,sevdiğin seyleri yap rahatlarsin.İnsallah test gününde güzel haberlerini bekliyoruz

Ya kız iğnenin 12.günü yapmış sonra ertesi gün de yapmış yani 13.gün koyulaşmış testi
İşte önemli olan o zamani yani. Ben 10. Gün yaptım iğne günü dahil silik poz. Cikti sonra 11 de yaptım koyuluk verdi 12 de siliklik
verdi
İğne gününü saymazsak 9-10 ve 11. Günlerde yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…