2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benimde dün 9.cu günüm 40 geldi bende biraz endiseliyim canim yaa 2-3 gün sonra tekrarlican kani

7.gün için iyi bence canım benim doktorum 9.gün 80-90-100 gibi isteriz 100 üzerini görsek tabi daha iyi olur demişti 2 güne bir artışa bakmak lazım

Kızlaaar sonucum çıktı deliriyorum şuan
10. Gün 248,31
12. Gün 446,88
14. Gün 1170,18

Çok şükür…
Çok güzel ya maşallah. devamı da hep güzel olsun inşallah Bakalım benim de 10. Günn243 tü 14. Gün ne gelecek merak ediyorum sanırım sağlık ocağı geç çıkartıyor sonuçları

Merhabalar 21 ağustosta transfer oldum kan değerlerim
28 inde 87
30 unda 240
2 sinde 528 çıktı
Son kan değerim iyi artmamış gibi merkez 72 saat sonra bakın dediği için 2 eylülde baktırdım şuan tam olarak iyi mi arttı yoksa az mı bilemiyorum bilgisi olan varmı

Kızlar merhaba, bugün transferimin 7.günüydü. Yapmayacağım diyordum ama dayanamadım ve bu sabah ilk idrarla kaset test yaptım. Negatif çıktı yıkıldım resmen. Bu defa olacağına çok inanmıştım. M Madame butterfly ve H hozsayar bana umut olmuştu. Aynı doktor aynı kalitede embriyolar olunca bu defa olacak dedim. Hatta biliyor musunuz tuttuğunu hissettim resmen, hatta rahmimin sol tarafına yerleştiğini bile hissettim. Beynim resmen oyun oynamış benimle demek ki. Umarım akıl sağlığımı yitirmeden bu süreci atlatabilirim Neyse ki okula değil de seminere gittim bugün. Tanımadığım insanlar olduğu için kendimi tutmayı başardım. Eve gelip ağladım, içimi boşalttım. Açıkçası benim bu tedaviden umudum kalmadı. İlaçları bırakmak istiyorum ama esim izin vermiyor, test günü bekle diyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Olsaydı çok silik de olsa çıkmaz mıydı sizc de ?

Geride 6.gün 4bc 4cc iki embriyom ve bir tane de 3.günde dondurulup çözdürülen çözülürken 4ab olarak tekrar dondurulan embriyom var. Kendime zaman vermeyi düşünüyorum diğer embriyoların transferi için

Pozitif sonuç alan arkadaşlar adına inanın benimki pozitif olmuş kadar seviniyorum. Dualarım sizinle insallah sağ Salim kucağınıza alacağınız günler de gelir rabbim evlatlarınızı bağışlasın size

Kesin değildir bence erken değişebilir inşallah en azından dondurulmuş embriyo var öyle düşün Allah büyük

İnanın daha sabah tüp bebek hemşirem hikayesinde paylaşmış başka hastasını, testte negatif olup mesajla haber vermiş anne adayı ,hemşiremizde kan verme gününde sonuç istemiş, biz bu testlere güvenemeyiz diyerek. Ve kan sonucu pozitif gelmiş

Canim bosu bosuna üzme kendini idarara gebelik cok gec düsüyor benim doktorum kesinlikle yapma kendinide bos yere üzme dedi. Sen kan gününü bekle. Benimkide gec tutunmus 9.cu gün 40 geldi degerim. Seninkide gec tutunmustur bos yere üzülüpde strese sokma kendini bebegin belki seninle bilemeyizkii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…