2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Hiç bu kadar gerilmemiştim. Sanki herşeyi tekrar tekrar yaşadığım bir rüyadayım
Hiç kötü düşünme dualarım seninle zaten artışın güzeldi %66 lik artışa yeterli diyorlar. İlk sonucumu merkeze bildirdigimde hemşire demişti 2 kat artış olması gerekmiyor diye. Her vücut farklı unutma

Öyle tabi de sanırım sıkıldım artık istersen 100 kere yaptır.Her seferinde aynı stres.Neyse bakalım dua ediyorum

Çok teşekkür ederim pozitif düşünücem kötüyü cagirmicam

Kızlaaar sonucum çıktı deliriyorum şuan
10. Gün 248,31
12. Gün 446,88
14. Gün 1170,18

Çok şükür…
cok guzel gelmiş sonucunuz hayırlı olsun saglıkla kucagınıza alın çift transfer mı olmustunuz öyle hatırlıyorum benmde 12. gun 396 geldi cift transfer için düşük gbi geldi sizin 14. günde cok guzel artış göstermiş darısı başıma

Evet çift oldum.Ama 12. Gün için hiç düşük değil.Ben daha düşüklerle hamile kalmıştım.Hatta bir keresinde 12. Gün 54 çıkmıştı da güzelce artmıştı. Endişe etmeyin

Evet çift oldum.Ama 12. Gün için hiç düşük değil.Ben daha düşüklerle hamile kalmıştım.Hatta bir keresinde 12. Gün 54 çıkmıştı da güzelce artmıştı. Endişe etmeyin
ay inşallah amiinn emek veren isteyen herkes saglıkla kolaylıkla nasip etsın

28 Ağustos transfer tarihim
5. Gün
dondurulmuş 2 adet embriyo transferi
Test tarihi : 9 Eylül
Yaş 29
Ekleyebilirseniz sevinirim

Ben evde test yapmadım henüz yapmak istiyorum ama sabaha kadar rüyamda çift çizgi görüyorum ve korkuyorum transfer harici 6. Günüm

Yaaa
Yaa bu mesajin banada güzel morel oldu cünki dün 9.cu günüm 40 geldi degerim biraz endiseliyim acikcasi insallah güzel ilerlerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…