2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İşte önemli olan o zamani yani. Ben 10. Gün yaptım iğne günü dahil silik poz. Cikti sonra 11 de yaptım koyuluk verdi 12 de siliklik
verdi
İğne gününü saymazsak 9-10 ve 11. Günlerde yani
12 de neden silik verdi ? Anlamadım koyulaşması gerekmiyor mu

Hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum, iyi ki bu platform var, çevremde kimseyle bunları konuşmak istemiyorum, çünkü kimsenin beni gerçekten anladığını hissetmiyorum. Kan testi vermek mantıklı, kan testi vermeye gideceğim. Sonuç çıkınca yazacağım size tekrar. Hepinize kocaman sarılıyorum ❤️
Bence kan içinde henüz erken hepimiz için hayırlısı inşallah

Hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum, iyi ki bu platform var, çevremde kimseyle bunları konuşmak istemiyorum, çünkü kimsenin beni gerçekten anladığını hissetmiyorum. Kan testi vermek mantıklı, kan testi vermeye gideceğim. Sonuç çıkınca yazacağım size tekrar. Hepinize kocaman sarılıyorum ❤️
Güzel sonuclarinizi bekliyoruz canim❤️🥰
Evet zaten disardan birine anlatsak anlamazlarki neler yasiyoruz bu sürecte hepsi birer intihan❤️🥹 Rabbim kolaylikla gecirmeyi nasip etsin hayirlisini insallah

@birazcikhuzur canım benim niye bu kadar erken test yapıp umutsuzluğa kapıldın benim yedinci günü kan testi sonucum çok düşük çıkmıştı sakın ilaçlarını bırakıp moralini bozma en kötü ihtimal var olan embriyoların var zaten lütfen umutsuzluğa kapılma😘💕🌸
Kac cikmisti canim senin degerin ? Sonradan güzel ilerledimi?

Ben transferle beraber 7. Günde normal kaset test yaptım tek çizgi beklediğim birşeydi erken olduğunu düşünüyorum kızlar sizcede öylemidir 🥹 kan versem çıkar mı ya da bekleyim mi

Bence erken olabilir test bozuk olabilir ya da henüz beta yükselmemiştir. Ben 9.gün silik şekilde gördüm belki 7.gün yapsam göremeyecektim. İlaçları sakın bırakma devam et biraz daha sabır 🙏🏻
Evet çok şükür gördük bu gün minicik 🥰🥰 haftaya da kalp atışını duymak için gideceğiz 😍 ben de çok heyecanlıydım görünce baya ağladım hatta 🥹
Ayyy 🥰🥰😍hadi gözün aydın canım Allah sağlık sıhhatli kucağına almayı nasip etsin 🥰

Merhabalar 21 ağustosta transfer oldum kan değerlerim
28 inde 87
30 unda 240
2 sinde 528 çıktı
Son kan değerim iyi artmamış gibi merkez 72 saat sonra bakın dediği için 2 eylülde baktırdım şuan tam olarak iyi mi arttı yoksa az mı bilemiyorum bilgisi olan varmı
Hayır gayet de güzel 2,2 kat artış görünüyor. Takılmayın

Kızlar merhaba, bugün transferimin 7.günüydü. Yapmayacağım diyordum ama dayanamadım ve bu sabah ilk idrarla kaset test yaptım. Negatif çıktı😔 yıkıldım resmen. Bu defa olacağına çok inanmıştım. M Madame butterfly ve @hozsayar bana umut olmuştu. Aynı doktor aynı kalitede embriyolar olunca bu defa olacak dedim. Hatta biliyor musunuz tuttuğunu hissettim resmen, hatta rahmimin sol tarafına yerleştiğini bile hissettim. Beynim resmen oyun oynamış benimle demek ki. Umarım akıl sağlığımı yitirmeden bu süreci atlatabilirim😔😔 Neyse ki okula değil de seminere gittim bugün. Tanımadığım insanlar olduğu için kendimi tutmayı başardım. Eve gelip ağladım, içimi boşalttım. Açıkçası benim bu tedaviden umudum kalmadı. İlaçları bırakmak istiyorum ama esim izin vermiyor, test günü bekle diyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Olsaydı çok silik de olsa çıkmaz mıydı sizc de ?

Geride 6.gün 4bc 4cc iki embriyom ve bir tane de 3.günde dondurulup çözdürülen çözülürken 4ab olarak tekrar dondurulan embriyom var. Kendime zaman vermeyi düşünüyorum diğer embriyoların transferi için
Ya 7. Gün kaset testde genelde çıkmaz ki. Kaset Test adet dönemi geçince yapılan bir test. Ona bakıp sakın üzülme.Çıkana da denk geliyor.Betası çabuk yükselmişse görebiliyor. Sen 10. Gün erken testte yap.Sakın ilaçları bırakayım deme 😁

X