2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ovitrelle vurulan arkadaşlarım etkisi ne zaman geçti? Benim 12 gün oldu geçmiş midir? Test yapam mı

Biz sizinle aynı gün transfer olmuşuz inşallah rabbim güzel sonuçlar duymamızı nasip eder. Siz test yaptınız mı yapacak mısınız?
Amiinben kesinlikle kan testine kadar yapmayacağım,çünkü negatif çıkarsa kan testine kadar ilaçları içmek tam bir işkence oluyor,deneyimledim daha önceden,bu sefer asla yapmayacağım

Artık 6.gün oldu tabi
Bazen erken çıkıyor bszen çıkmıyor bu sefer moral bozukluğu oluyor ama bence çıkar diye düşünüyorum ama negatif cikarsada daha belli olmayabilir bazisinin cidden geceler çıkıyor. Aşıri sizi engellemicekse yapin ben 4.ve 5. Gun başlamıştım ama 4tu yanlış hatirlamiyorsam

Ben çatlatma iğnesinden emin olabilsem yapıcam da 12.gün geçmiş midir bilemiyorum
Ben vücudumdan geç atıyorum iğnenin etkisini biliyorum o yüzden pozitif çıkarsada umitlenmicem dedim ertesi gün tekrar yaptığımda koyuluk cikarsa umitlenirim silik cikarsada catlatma etkisini yitirmemiş derim demiştim öyle sartlamistim kendimi

Evet koyulaşmayı takip etmek lazım haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…