2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Benim adetimin 2. günü başlamıştık. estrofem

sizde mi 26sında transfer oldunuz benim de bugün 6. günüm sizinle aynı belirtileri yasiyorum
Evet 26sında oldum test günüm 7 Eylül ilaçlardan mıdır diye şüphe ettim ama dün ve bugün batma hissi vs yok tuttuğunu hissediyorum ama yanılmam inşallah inşallah pozitifleri alırız sağlıkla ilerler gebeliğimiz

Benim de birkaç gündür karnım ve kasıklarımda ağrı var. Hatta kasık ağrım geceleri uykudan uyandırıyor korkuyorum tutmadı adet sancısı diye.

Ne güzel arka arkaya pozitifler geliyor bu hafta da devam eder inşallah Negatif olanlardan da en kısa zamanda güzel haberler alırız inşallah

Canım çatlatma iğnesi vurulduğum için yapsam bile o mu çıkar diye düşünüyorum. Benim belirtim pek yok sadece gaz doluyum sende var mı değişiklik
Çatlatma iğnesinin 12.günüymüş, etkisi genelde bitiyor bu günlere kadar ama kişiden kişiye değişebiliyor. Ben de transfer günü gonapeptly yaptım, bu iğnenin beta hcg içerip içermediği konusunda hiç fikrim yok, beni kaset test yapmaktan biraz da bu alikoyuyor, iğnenin etkisi olabilir diye. O yüzden test günümü bekleyeceğim. Ben de çok minik bir leke oldu, ara sıra da adet ağrısı gibi bel ağrısı gelip gidiyor ama tuttu gibi hissediyorum, umarım yanilmam. Kızlar bu iğne hakkında bilginiz varsa beni aydınlatın lütfen, beta hcg içeriyor mu bu iğne, testlerde yalanci pozitif gösterir mi ?

ben de pozitif hissediyorum benim de 7si ama 5. gün embriyosuydu bekleyemiycem galiba 3 eylül test yapim diyorum

Geçmiş olsun bebeğiniz tutunsun size insallah, doktor konusunda bir fikrim yok maalesef, doktorunuza bir sorun o size yardımcı olacaktır

Geçmiş olsun bebeğiniz tutunsun size insallah, doktor konusunda bir fikrim yok maalesef, doktorunuza bir sorun o size yardımcı olacaktır

Canım gonapepty içermiyor beta diye biliyorum. O yüzden yapabilirsin. Minik leke olduysa annesine ben burdayım diyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…