2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Arkadaşlar birşey soracagım burayı ilk kez kullanıyorum bu ay adet oldum tüp bebek sürecındeyım farklı şehirde kontrollere gıdecegım rahim kalınlaştırmak için ilaçlara. Ne zaman başlanıyor hemşireyı aradım bugun ikinci gunu bana pazartesı rahmıme baktırmamı soyledi ilaç vs soylemedı bu normal mi

Selam kızçeler İnşallah pozitifleri alırsınız sağlıkla ilerler gebeliğiniz Yarın transferimin 6.günü olacak 3lü transfer oldum 1i a kaliteli diğer 2si orta kaliteli denildi. Transferin ilk 3 günü kasık batmam oldu 4.günde regli ağrısı gibi saniyelik bişey oldu geçti ve aşırı uyku halim var sadece bunlar belirtiler midir artık ilaçlardan mıdır bilemedim umarım pozitif olur ve sağlıkla ilerler minişlerim test yapsam çıkar mı çıkmazsa üzülürüm

Merhaba arkadaşlar, 5. Gün embriyo transferimin bugün 5. Günü dayanamadım erken gebelik testi yaptım yarım saat önce felan sabah idrarı değil ve çok az tuvaletim vardı afedersiniz 5 dk bekledim baktım bir şey yok moralim bozuldu testi attım çöpe sonra içime kurt düştü 10 dk sonra gittim baktım 2. Çizgi çıkmış silik ama net. Kafam karıştı şuan daha önce yaptığım hiçbir testte sonradan da olsa pozitif çıkmadı var mı böyle bir durum yasayan

S Sahralina teşekkür ediyorum belirgin bir belirtim olmadı ilk 3 gün gaz sancısı yaşadım ayaklarım üşüdü hep 6 ve 7. Günler hariç diğer günler hep kasık ağrısı yaşadım 2 gündür de regl belirtilerim vardı

Daha iyi ya kilo alacak yerin var ben napim 70 e dayandım bi de üstüne doğum kilosu alcam
Bende 67 oldum bu sürece başlarken 61 kiloydum şiştikçe şiştim şimdi diyetisyen ile devam ediyorum 16. Haftaya kadar kontrollü kilo verebilirsin son üç ayda kilo alabilirsin dedi bence değerlendir canım sonra üzülmeyelim gebelik diyetisyeni önemli

Çatlatıcı vuruldunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…