2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Testin resmi varmi

Canım tebrik ederim seni pozitif bende buna benzer bisey yaşadım ağladım zırladım çamaşır makinesinin üstündeydi çöpe atmaya gitmiştim baktım pozitifti daha önce hiç çift çizgi görmemiştim 1 gün beklesem bile

İyi geceler kızlar. Yarın sabah ikinci test günüm. rahmim büyüdünüğündn mi bilinmez ani kramplar yaşıyorum. İlk defa bu denli sancı çekiyorum.Herhalde herşeyi deneyimledim derken her transfer yeni bir şey öğretiyor. Bugün 11. Günümdü. Göğüs hassasiyetim baya arttı. Yarın test yapacaklar inşallah umduklarına kavuşurlar

Rahme acı sızı gibi birşey oluyor değil mi

Selam kızlar, transfer dahil 5. Gün hariç 4.gündeyim
Bir kasık ağrım var hissettiğim sizde nasıl durumdalar test yapmak istiyorum ama biraz da korkuyorum

Benim ani sizı aci oluyordu ama hissettriyordu yani kendini özellikle 3 gün
Benim ilk zamanda yaşadığım şeyleri ilavın etkisi gibi düşündüm hep. Sonra kesildi birkaç gün birşey olmadı.Ama sonradan bir baskı oluştu kasıkalrımda.Bıgün daha da hissettim.Ayakta uzun süre kalamıyorum

Eklentiler

• 17251372885303953938548030428804.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 39
Hayra işarettir inşallah rahat tut içini

Merhaba benim transfer ile beraber 5.gün. Bedeninizde ne gibi belirtiler hissettiniz? Benim kasıklarımda regli ağrısı gibi bir ağrı var
Benim salı transferim oldu ,bugün 4. Gün bitti,akşamüzeri karnımın alt kısmında ara ara sancılar başladı,aniden bir ince sizi oluveriyor,bir de göğüslerim dokununca açıyor,inşallah iğne ve ilaçlardan değildir

Bende iğne yok sadece ağızdan ilaç ve fitil var. Benim 2.günden itibaren kasık ağrıları başladı regli ağrısı gibi.. 3 gün sonra regli günüm acaba regli ağrısı mı ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…