2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Aile hekimi yazdı bana ama rapor olmadığı için ücretli aldım yine..ilaç raporu istiyorlar
Canım aile hekimi gebelik ve düşük tehditi olarak sisteme giriyor hepsini alabiliyorsunuz. Ben daha hiçbir ilaca para vermedim. Kullandıklarım ve ücretsiz aldıklarım aşağıda
-enox, oxapar ikisi de ücretsiz
-duphaston
-estrofem
-corasprin
-progestan 50lik iğne (kalçadan)

Bugün rapor yazdırdım artık buradaki eczaneler bi tuhaf ama doktor düşük tehdidi girmedi..eczaneye sordum ne yazsa öder bişey demedi rapor olması lazım dedi..keşke başka eczaneye de sorsaydın ama halloldu çok şükür

Doktorlarin hepsi farkli bir sey soyleyebiliyor doppler ile de mi renkli bir goruntu oluyor kan akisindan gozukuyor oyle de mi gozukmedi kalp atisi?

Bende de aynısı oldu ya eczanem de dedi rapor olması lazım normalde her konuda yardımcı olur bana bence eczaneler de bilmiyor

Amin canım inşallah cümlemizin kucağını doldursun rabbim Tez zamanda kucağımıza alalım bebisleri

Ben hepsini aile hekimine yazdırıyorum karsiliyor ama progestan dex ve prolutex bunları SGK karsilamiyor rapor ne ilgisi var anlamadım ki öyle bir şey olsa biz de alamayiz. Ücretli satmak için mi yaptılar acaba

Kızlar tüp bebek doktorunuzla vedalaştıktan ne kadar sonra kadın doğumcuya gideceksiniz ?

Kızlar ben bugün devlet hastanesine progestan fitil yazdırmak için gittim gitmisken de ultrasona girdim 7 hafta olmam gerekirken 6+4 olarak ölçtü. Geçen hafta pazartesi günü 6 haftalikti zaten cihaz farkından olabilir mi? Çok kafaya taktım bu durumu. Geçen hafta gittiğim hastanenin ultrason cihazı güzeldi bugün gittiğim eskiydi

Ben hepsini aile hekimine yazdırıyorum karsiliyor ama progestan dex ve prolutex bunları SGK karsilamiyor rapor ne ilgisi var anlamadım ki öyle bir şey olsa biz de alamayiz. Ücretli satmak için mi yaptılar acaba
Ne bileyim ben de anlamadım..bugün rapor yazdırdım gittim eczaneye dedim alın size rapor

Canım karından ölçüm ile vajinal ölçüm farklı oluyormuş çok bi bilgim yok bunu duymuştum

Hiç takılma kesinlikle fark eder..kalp atışını görmeniz yeter

Canım geçen haftada karından bakıldı bugünde baktı karından. Çok kısa 2 3 saniye kalp atışını dinletti geçen haftakinden daha belirgindi sesi
Canım makine eski demek ki biz şimdi tüp bebek merkezinde en iyi makinelerle bakılıyoruz. Kalp sesi de varmış takma bence. Sen yeni doktora gidecek misin ?

Kızlar tüp bebek doktorunuzla vedalaştıktan ne kadar sonra kadın doğumcuya gideceksiniz ?
Ben bu haftasonu ilk kez gidecegim.tup bebek doktorum 11. Hafta basinda tam olarak gecirsin ama simdiden seni tanisin bi git tanis icine sinen doktor olursa da devam edersin dedi. 8+0 ya da 8+1 de gitmis olacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…