2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar bişey sorucam benim teansferimin daha 2. Gecesi ve ya gıda zehirlenmesi yaşadım ya da üşüdüm anlamadım yemekten 3 saat sonra sadece midem bulanmaya başladı ve dayanamadım 1 saat sonra kusup rahatladım bi soğudu vücudum, doktor herhangi biey olursa acilden giriş yap demişti sizce hemen gitmeli miyim

Ağır,yağlı ya da bol baharatlı birşeyler yemiş olabilir misin? Transferin 2. Gününde transfere bağlı bir mide bulantısı olabileceğini düşünmüyorum. Mide krampların var mı?

Ağır,yağlı ya da bol baharatlı birşeyler yemiş olabilir misin? Transferin 2. Gününde transfere bağlı bir mide bulantısı olabileceğini düşünmüyorum. Mide krampların var mı?
hayır yok çorba ekşimiş galiba olmaz olmaz böyle zamanlarda hep bişey olur çok şükür midemde kramp ya da ishalim yok sadece yediğimi çıkardım internette gebelikte bebeğe zarar vermez diyor ama tutunma sürecini bilemedim sabah gidicem yine de sormaya hevesim kursağımda kaldı ya

Kim diyetisyenin bence arıyordum

Kim diyetisyenin bence arıyordum
Şuan görüştüğüm ile bu hafta son listemiz ben instadan başka buldum pazartesi onunla görüşcem beyza koca çevik paylaşımlarını incele istersen ankarada olduğu için kendisi online alıcam yani en azından ilk beş altı ay sabit tutsak iyi olur çünkü bebişler zaten son üç ay büyüyor

Benim adetimin 2. günü başlamıştık. estrofem
sizde mi 26sında transfer oldunuz benim de bugün 6. günüm sizinle aynı belirtileri yasiyorum

Buldum diyetisyeni yazdım bakalım neymiş

M miniko17 test yaptın mi ? Ne durumdasın farklı biseyler hissettin mi? Benim tuttuğunu hissediyorum umarım yanılmam. Heyecanla haberini bekliyorum
Hayiir hic test yapmadim direk yarin kan testine gidicem ya bende bi tuttu diyorum bi tutmadi diyorum yani hic bir fikrim yok yarin sabahin 8inde gidicem teste insallah

Merhaba benim transfer ile beraber 5.gün. Bedeninizde ne gibi belirtiler hissettiniz? Benim kasıklarımda regli ağrısı gibi bir ağrı var
Merhaba benımde gobegımın altından kasıklarıma dogru cok agrı oluyordu bırde cok sıslıgım vardı hatta sonuc pozıtıf olunca doktoruma soyledım Estrofem gunde 4 kullanıyordum 2 ye düşürdük şişliğimde agrımda gectı

Hayiir hic test yapmadim direk yarin kan testine gidicem ya bende bi tuttu diyorum bi tutmadi diyorum yani hic bir fikrim yok yarin sabahin 8inde gidicem teste insallah
Gel bizi pozitifle yarın ben dün gece minnacık böyle toplu iğne başı kadar bi leke gördüm, umut oldu tuttu gibi. Bi de ara sıra adet ağrıları gibi ağrılar belime gelip gidiyor. Tuttu gibi hissediyorum ama umarım beynim bana oyun oynamıyordur

Agrilar bende de var ya bel de kasikta bi de goguslerim buyudu ve doldu yani garip bi sekilde ya hakkimizda hayirlisi olsun biz elimizden geleni yaptik,gobegim mosmor valla artik gerisi kader kismet

Erken gebelik testi yaptınız mı peki yoksa kan testine mi gittiniz :)
Ben kan vereceğim günün bir gün öncesi akşam test yaptım, çok silik çıktı uzun süre bekleyince. Kan vereceğim günün sabahı yapınca daha hızlı çıktı ikinci çizgi. Sonra kan vermeye gittim. Daha öncesinde yapmayı düşünmedim ama kesinlikle uygun değil bence. Pozitif çıksa bi dert çıkmasa ayrı bi dert

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…