2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ayy canım ne güzel yazmışsın
Bende ilk transfer de yere göğe sığmadım 3.günden sonra ev işi yemek falan yaptım ama bu sefer yapasım yok . Benim aklım biraz progesterona takıldı 10.71 geldi daha yüksek olsa iyiydi yani bide asistan rahimin yukarısı ince biraz falan dedi doktor geldiğinde gayet güzel dedi ama içim bi huzursuz oldu o an

Yarın arayıp transfer saatini söyleyeceklermiş çözdürme aşamasına göre belli oluyor sanırım

Kızlaar progestan dex yada kalçadan olan progestanı günde kaç kez kullanıyorsunuz

Transfere gitmeden 5 gün günde 1 ampuldü transferden sonra günde 1 yine ama cift ampul vuruluyorum canım
Sabah 2 akşam 2 fitil olarak kullanıyorum
Şimdi kızlar yarın transferim var . Progestan 10.71 çıkmış normalde 10 ve üzeri istiyorlarmış araştırdım . Progestan dex günde 1 tane akşam 9 da vuruyorum iğneyi acaba dedim sabah 9 da da ekstra bir vursam mı ? Şöyle 16-20 olsa kafamı karıştırdı şimdi

Bu iğnenin saati önemli mi ben sürekli farklı saatlerde vuruluyorum

Gönlünü ferah tut, adı üstünde asistan. Kaldı ki değil günlük neredeyse saatlik değişim söz konusu, vücudumuza sürekli yükleme yapılıyor. Progestana da takılma, ona hoca takılsın. Düşük görürse ilaç dozunu değiştirir zaten.
Suan günde 2 defa her defasında 2 adet fitil ve 1 defa dex iğne -göbek- yapıyorum.
Kafana göre ilaçta değişiklik yapmamanı öneririm. Çok kafana takıyorsan yarın sabahtan doktora sor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…