2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende 3 defa fitil 3 Estofem 1 corasprin folik asit dvit ve 1 defa dex yapıyorum

Aranızda Ağustos 5 gibi adet olacak olan var mı transfere başlamak için

Yine sen doktora göre hareket et canım yarında güzel gecmesi dileğiyle aramıza katılmanı bekliyorum bu arada progestanına bakıyorlar mı benm hic bakmadı sanki ya

Yine sen doktora göre hareket et canım yarında güzel gecmesi dileğiyle aramıza katılmanı bekliyorum bu arada progestanına bakıyorlar mı benm hic bakmadı sanki ya
Geçen sefer bakmamışlardı ama bu sefer baktılar

Günaydınnn az önce embriyolog aradı saat 15:00 da olacak transfer 3 embriyom vardı 3ü de çözülmüş çift transfer olacaktı 3ünü niye çözdüler acaba
günaydın belki çiftli ve tekli dondurulduysa her ihtimale karşı 3ünü çözdürmüş oldu çözülürken dejenerede olabiliyor emriyolog beğenmemiştir felan benimde 2 çözdürmüştü verimsiz olabilir diye sonra 2 sinide transfer yaptı olasılık artıyo işte güzel bişey bence

Sağol aşkım ama şimdi 3ünü de mi transfer edecekler yoksa 2 mi

Sağol aşkım ama şimdi 3ünü de mi transfer edecekler yoksa 2 mi
2 konuşulmuşsa 2 yapar ben hiç konuşmamıştım bile çift transfer olacağını bilmiyordum bana sürpriz oldu tam içerde hazırlanırken söyledi hatta ben eşime çift transfer olduğumu söylemedim olurda rabbim kısmet ederse ona çok büyük sürpriz olacak

Bana gittiğimizde söyledi eşimde vardı yanımda oda duydu biz çok şaşırdık hem 26 yaş hem devlet hastanesi olunca ayy biz çift beklerken 3 koyması yok mu

Bana gittiğimizde söyledi eşimde vardı yanımda oda duydu biz çok şaşırdık hem 26 yaş hem devlet hastanesi olunca ayy biz çift beklerken 3 koyması yok mu
bu yıl devlette de çift transfer fazlalaştı ya eskiden yalvarıyolardı çift koysunlar diye bence devlet büyükleri el attı sanırım kendiliğinden çiftlere başladılar.sana 3 transfer ediyolarmış ohh ne güzel bi daha doğum düşünmezsinayyy inşallahhhh kız hepimizin pozitiflensin

Büyük ihtimal bide üçüz olursa ben artık buralarda bile vakit bulup da gezemem ahahaha ay ablaaa acaba koyarlar mı 3ünü de

Büyük ihtimal bide üçüz olursa ben artık buralarda bile vakit bulup da gezemem ahahaha ay ablaaa acaba koyarlar mı 3ünü de
koyarlar ihtimali artırıyolar 2 ye göre daha çok şans verecekler gebeliğe ama sağlıklı hayırlısı ne ise o olsun onlar çift 3 transferde amaçları çoğul gebelik değilde birinden biri tutsun diye bence şansımız yaver giderse rahim tutarsa 3 te tutar 2 de tutar

Allahhhh zaten doktorum bana ne var ne yoksa koycam dediydi gerçek oldu heyecan diyordu Canaann34 aha şimdi heyecanlandım …
Bi yandan da evdeki işleri yapıyorum gitmeden son çamaşırlarım son temizliğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…