2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

halay başı ben olayım inşallah pozitifi alan gelsin halaya başlayalım ağustos pozitifleri olarak😂
Aynen öyle 😅😍 ben nedense aşırı duygusuz hissizim bu sefer ilkinde aşırı heyecanlıydım ya aceleciydim falan göğsümde bi öküz oturmuş gibiydi şimdi sanki transfer olmayacakmışım gibi bi rahatlık var genel anlamda . Bi bugün asistan kafamı karıştırdı onu da boşverdim artık

Kızlar 18 temmuzda opu gerçekleşti dondurulmuş 10 tane embriyom var. Bugün adetimin 1. günü perşembe günü transfer için ilk muayeneye gideceğim. Bu süreç kaç gün sürüyor transfer süreci ve hangi ilaçlar kullanılıyor acaba 🌸

Kızlar 18 temmuzda opu gerçekleşti dondurulmuş 10 tane embriyom var. Bugün adetimin 1. günü perşembe günü transfer için ilk muayeneye gideceğim. Bu süreç kaç gün sürüyor transfer süreci ve hangi ilaçlar kullanılıyor acaba 🌸
Maşallah canım benim 🫶🏻 doktorun dinlenme önermedi mi ?
Ben 2 adet beklemiştim . Genelde fazla yumurta topladıkları hastaları dinlendiriyorlar
Adetin 2.gününde ilaçlara başlıyorsun 12 yada 13.günde kontrole gidiyorsun transfer tarihin belirleniyor 🥰

Maşallah canım benim 🫶🏻 doktorun dinlenme önermedi mi ?
Ben 2 adet beklemiştim . Genelde fazla yumurta topladıkları hastaları dinlendiriyorlar
Adetin 2.gününde ilaçlara başlıyorsun 12 yada 13.günde kontrole gidiyorsun transfer tarihin belirleniyor 🥰
İstediğin zaman gelebilirsin 1tane adet görmen yeterli dediler temmuzda topladık ağustos adetinle yapabiliriz dediler aslında bir yandan da korkuyorum bu bir tehlike olabilir mi tutunması açısından ?

İstediğin zaman gelebilirsin 1tane adet görmen yeterli dediler temmuzda topladık ağustos adetinle yapabiliriz dediler aslında bir yandan da korkuyorum bu bir tehlike olabilir mi tutunması açısından ?
Doktorun uygun gördüyse sorun olmaz kuzum ama dinlenmek sana ruhen ve bedenen iyi gelir

En net kararı sanırım doktora gittiğimde karar vereceğim ilk deneme ilk transfer olduğu için çok heyecanlıyız hemen kavuşmak istiyoruz ☺️ inşallah hepimiz çok güzel sonuçlar alırız 🌸
Seni en iyi biz anlarız 🥰🥰❤️🫶🏻
Eğer rahim güzelse sende rahatsan neden olmasın doktorun da en güzel yönlendirmeyi yapar

32 yaş, bir kez geçirilmiş bilateral çikolata kisti ameliyatım var. Suanda da sol overde 6.5 cm kist, sağ overde 4 cm kist, 25 temmuzda tedaviye başladım 🙏🏻 hayırlısı olsun hakkımızda

K kokkosh canımmm nelere dikkat ediyorsun 🥰
Daha evvel taze 2 yumurta transferi olmuştu ve ikisi de tutmuştu ama genetik olarak sorunlu imişler ve vücudum istemedi, 7 haftalık iken kalpleri durdu.
Bu sefer genetik testi de yaptırdık sağlam ilerlemeye çalıştık, hakkımızda hayırlısı 🙏
Öncelikle Dr verdiği ilaçların ve vitaminin saatlerine dikkat ediyorum. Zamanı geçirmemeye çalışıyorum.
İlk 3 gün tamamen dinlenmeye dikkat ediyorum. Bu süreçte eşim inanılmaz destekçim ve bu sefer annem de geldi, ev işi, yemek vs hiç bisi yapmıyorum.
Dengeli beslenme yani sıra önerilen ananas vb meyvelerden tüketmeye çalışıyorum. Stres yapmamaya çalışıyorum.
3. Günden sonra ise çok yormamak kaydı ile yürüyüşlere başlayacağım. Rahme ne kadar kan dolaşımı yaptırabilir isek minikler o kadar beslenir ve gelişir.
Hepimiz stresli ve tedirginiz farkındayım ama naçizane tavsiyem stresten uzak durun kendinizi tamamen oyalayacak şeyler bulun. Ben dizi izliyorum 😬 hazır olimpiyatlar da var keyif aldığım spor müsabakalarını izliyorum.
Henüz transfer olmamış arkadaşlar doktorunuza güvenin, ben kalınlık vs hiç sormadım, takip etmedim. Her ne olursa olsun bizler onun için birer başarı olmalıyız ki kendisi mesleğinde başarılı diye anılsın, başarısız her öykü o doktor için büyük eksi demek. Artık internet var ve herkes araştırma yapabilir.
Ev işi konusunda da kendinize 2 haftacik süre tanıyın. 2 haftada süpürge yapmayiverin eşiniz yapmıyor yardımcı olan yok vs ise gözünüzü kapayın görmeyin. Test sonucu gelsin + görün sonra daha rahat hareket edersiniz ✌️

X