2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba bayanlar, inşallah herkese hayırlı uğurlu olur 🤗 Bende Ağustosta transfer olucam inşallah
Hoşgeldin canımmm amin inşallah 🤲🏻
Yaş embriyo bilgisi transfer tarihi ve test tarihini yazarsan listeye ekleyeyim 💕

Benim 7 gün kala 8.5 du. Şimdi bugün yani 3 gün kaldı kaç olduğunu bilmiyorum. Transfere gidicrm artık bi daha çağırmadılar. İğne hap fitil kullanıyorum. Heraldr daha da artmıştır diye umuyorum. İnsallah saglıkla tutunur cok heycanlıyım
Ay inşallah canım benim 8.5 ta iyi ondan cagirmamislardir

Merhaba doktorum rahmimi dinlendirme kararı aldı sonradan
birkaç ay önce bir makale okumuştum. Taze transferde anne adayının opu işleminin yeni yapılmış olması sebebiyle çok daha stresli olduğunu bu yüzden donma çözme transferlerinin daha başarılı olduğu yazıyordu. İlk transferim tazeydi ve gerçekten çok stresliydi. Şimdi mükemmel bir şekilde rahatım. Bunda opu için verilen hormonlarında etkisi çok tabi. Şimdi o hormonlar yok ve psikolojik olarak çok rahatım. Senin içinde öyle olacak emin olabilirsin.

Canaann34 Canaann34 nasılsın canım nasıl gidiyor 😍 bu süreçte neler yapıyorsun neler yapmıyorsun bize biraz anlatır mısın 💞

Merhaba kizlar 2 topikten çıkıp buraya geldim😂 temmuzda transfer olacaktım enfeksiyon nedeniyle iptal edildi ağustosta olacagim inşallah regle 1 hafta var dondurulmuş 1 adet pgtli embriyo transfer olacağım tarihi belli değil belirlenince guncellerim 🥹🥰

X