2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Süperrr :) ben de yarın göreceğim bizim oğlanı detaylıda. heyecandan yerimde duramıyorum ne zamandır yarını bekliyorum
aiiy bugun cok tatliydi ya ssjsjsj sende guzel haberlerle gel insallaaah bana 1 ay sonra artik detayli sonrada seker yuklemesi dedi tetanoz asisi icinde saglik ocaklari 20. hafta sonrasi yapiyo ama eger bekletebilirsen beklet doguma nekadar yakin okadar iyi yurt disinda 30-37 arasinda yapiliyo dedi bende hangisini onerirsiniz dedi sen 2 doz olcaksin 30 da ilki ol 1 ay sonra 2. ol dedi oyle yapcam bende

Salı günki kontrolümüz bugüne ertelenmişti sabah aradılar doktorum rahatsızmış raporluymuş çarşambaya ertelediler şimdi de çok moralim bozuldu en son 16 şubatta gitmiştik 1 ayı geçti resmen

kızlar benim ellerim ve ayaklarım çok yanıyor sizde de oluyor mu vitamin eksikliğim falan mı var acaba?
Hemde nasıl yanmak gece uykudan kalkıp kalkıp ellerimi ayaklarımı yıkıyorum su içiyorum sabaha karşı hava serinlemeye başlayınca rahatlıyorum biraz. Gündüz çıplak ayakla dolaşıyorum evdeyken, iş yerinde ayakkabımı çıkarıp ayaklarımı havalandırmaya bile başladım ara ara yoksa fenalıklar geçiriyorum ama ama hepsi normalmiş

Kızlar ben 1 haftadır bebiş hareketlerini hissetmeye başladım.Hemen hemen her gün bir ya da iki kere hissediyordum.Bugün bu saat oldu hiç hissedemedim.önceki hamileligimi de hatırlayamıyorum.Bebegi hiç hissetmediğiniz günler oluyor mu.Bir gün boyunca hiç hareket etmediği oldu mu

Salı günki kontrolümüz bugüne ertelenmişti sabah aradılar doktorum rahatsızmış raporluymuş çarşambaya ertelediler şimdi de çok moralim bozuldu en son 16 şubatta gitmiştik 1 ayı geçti resmen
Ben sırf o sebepten doktor ve hastane değiştirdim. En önemli haftalarda yoktu,haklısınız çok sinir bozucu. İnsan zaten sabırsızlıkla bekliyor kontrol gününü.

Belki siz hissedemiyorsunuz bazen bana da oluyor. Azıcık tatlı yeyin,merak etmeyin içeride kıpır kıpırdır,daha çok minikler.

Belki siz hissedemiyorsunuz bazen bana da oluyor. Azıcık tatlı yeyin,merak etmeyin içeride kıpır kıpırdır,daha çok minikler.
Kahvaltı ve öğlen yemeğinden sonra hareket etmedi henüz.Tatli ve meyve de yedim hareket etsin diye ama bana mısın demedi şimdilik
İnsallah bir an önce ben buradayım der.insan merak ediyor

Kahvaltı ve öğlen yemeğinden sonra hareket etmedi henüz.Tatli ve meyve de yedim hareket etsin diye ama bana mısın demedi şimdilik
İnsallah bir an önce ben buradayım der.insan merak ediyor
Uyuyordur annesi size söylüyorum ama ben de aynıyım ,o yüzden başkalarına akıl verirken kendimi de teselli etmiş oluyorum

Hiç stres yapma canım benimde geçen gün hiç hareket etmedi el dopleri ile kontrol ettim o derece korktum bazen çok küçük hareketleri oluyor herhalde anlaşılmıyor sanırım çikolata,tatlı, dondurma hepsini yedim yattım dinlendim hissedebilmek için ama Tam bir gün hiç hareket olmadı ama gece uykumdan uyanip kendimi dinlediğimde hissettim.

Kızlar göbek deliğinin orda ağrı olan var mı? Tam göbek deligide değil ama aynı hizada ağrı var sabahtan beri

Ay amin canım :) beni de aradılar şimdi tok karnına bol su içerek gelin bebek hareketlensin dediler :) ben de 28. haftadan sonra olacağım tetanozu

ben 15 inde esas detaylimi olcam 21 hafta oluyo bide 20 sinde gidicem bakalim onlarda iyi cikar insallaaah

nekadar gec olursak okadar iyiymis saglik ocagi bekletirmi ki ozamana kadar acaba
Ben gittiğim hastanede olacağım canım boğmacadan da koruyan karma bir aşı yapacakmış doktorum yoksa geçen hafta sağlık ocağı aradı sordu. Bence bekletirler yaparlar bence

Canım çikolata ye hemen hoplamaya başlar :) uygulamada hala hissedemeyenler olabilir diyor 21. haftada bile. En son doktorum bana dedi ki; bu dönemlerde bebek hareketlerini hissetmek iyi ama takibe gerek yok her gün hissetmeyebilirsin son zamanlarda hareketleri hissetmek daha önemli oluyor dedi..

Kızlar bu arada instagramdaki cinsiyet sayfasının tahmini doğru çıktı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…