2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Size ne yani öyle olsa bile insan kendini zaten kadınsı hissetmiyor şuan pek anaçlıktan iyice aynaya baktirmicaklar insanı..
Kimisi bilinçli yapıyor kimisi bilinçsiz ama sadece şu var çevre onlara ne öğretir ne yaparsa aynısını başkasına yapıyorlar ne hissettiklerini unutup..... Bizde elimizden geldiğince duymamazliktan gelip muhteşem bir mucizenin içimizde büyümesine izin vericez

insanlar çok düşüncesiz ya karşıdakinin ne hissedeceği umurlarında değil en iyisini yapmışsın cevabını vererek belki böylece yaptığının normal olmadığını anlar

Ben limonlu su içiyorum hep tansiyonum için belki onun etkisi olabilir ve kusma vardı bende dört ay boyunca haftada iki defa kusuyordum ben hep ben normalde de çabuk kilo alan biri değilim son aylarda bende çok Alicam ya
Hala mı var kusma . Az kaldı son üç ayda olmaz belki. Bende hiç kusma olmadı iştah bazen açık o da var ama en çok ödem bir haftadır hasta yatıyorum

Boşver ya bazı insanlar sırf konuşmak için konuşuyor boş boş

hiiiiç umursama artık insanların bu tarz yorumları iyi niyetli yapmadıklarına karar verdim gerçekten de en güzeli cevabını verip bozup sonra geçip gitmek

O da bir kadın. Bu yollardan o da geçti ya da geçecek. Bilerek yapıyor olmalı ya da cahil. Boş insanlar

Saf kötüler gerçekten ilk hamileliğimde bana da biri ayy ne çok kilo almışsın nasıl vereceksin şimdi bunları demişti çok üzülmüştüm biri de şey demişti daha 7 aylık hamileydim ay valla 9 aylık gibi doğuracaksın sanmıştım dedi boş konuşan çok takma kafana alınan kilolar gidiyor eski kiloma anında dönmüştüm biliyorum insan üzülüyor ama takmamaya çalış bebeklerimiz bizim mucizemiz bir hayat dünyaya getiriyoruz sonuçta gereken cevabı ver içini rahatlat

Kızlar bir şey danışacaktım size ARTIS’tan tayt alanlar oldu mu aranızda beden konusunda kararsız kaldım m mi l mi almalıyım diye alan varsa yazabilir mi acaba bedenler nasıl ?

Kızlar bir şey danışacaktım size ARTIS’tan tayt alanlar oldu mu aranızda beden konusunda kararsız kaldım m mi l mi almalıyım diye alan varsa yazabilir mi acaba bedenler nasıl ?
Ben aldım canım ince yazlık olandan 73 kiloyum L aldım keşke XL alsaymışım bacaklardan sıkacak gibi, şimdi yurtdışında giymek için kışlık olandan aldım onu XL aldım gelmedi daha

Günaydın kızlar ateşler içinde uyandım iki kızım grip bana da bulaştı galiba çok kötüyüm her hücrem ağrıyor sanki saç telimden tut ayak tırnağıma kadar ne önerirsiniz ne yapmam gerekiyor akşam bir acile gideceğim serum taktıracağım antibiyotik kullanmak istemiyorum ama galiba mecbur kullanacağım bugün bir de hastane randevum var net olarak cinsiyeti öğreneceğiz öğleden sonra hiç halim yok

Bide dünden beri kasığımda bıçak saplanıyor gibi ağrı giriyor nefes kesen bir ağrı strese bağlı olabilir tam bir haftadır kızların hastalığı ile uğraşıyorum çok zor atlatıyorlar gece gündüz ayaktayım ateşleri zor düşüyor

Ben de aldım 72 kiloyum karnım çok çıktı ama bacaklarım çok ince.L beden almistim tam oldu ama ilerisini düşünerek iade ettim XL sipariş verdim.

Ben aldım canım ince yazlık olandan 73 kiloyum L aldım keşke XL alsaymışım bacaklardan sıkacak gibi, şimdi yurtdışında giymek için kışlık olandan aldım onu XL aldım gelmedi daha
Sağol canım yardımın için ben de 69 um şuan ama ilerleyen aylar daha da artacaktır l ile başlıyım o zaman

Ben de aldım 72 kiloyum karnım çok çıktı ama bacaklarım çok ince.L beden almistim tam oldu ama ilerisini düşünerek iade ettim XL sipariş verdim.
Yaaa benim de bacaklarım incedir ondan hatta bi küçük mü alsam diyordum ş ile xl arasında çok fark var mı acaba beli nasıl olsa ayarlanır ben de xl alıyım o zaman

Çok geçmiş olsun.Serum iyi geliyor aslında.Ama şimdilik sadece parol ıhlamur biraz daha ayağa kaldırabilir..Ateşin 40 ın üzerine çıkmadıkça sıkıntı yapma demişti benim doktorum inşallah bir an önce geçer.

Normal zamanda bile söylenmemesi gereken şeyleri hamilelere ne kolay söylüyorlar
patavatsızlar tersleyin gitsin üzülmeyin

Bugün yürüş için bende niyetlendim ama yağmurlu burası
Kızlar tetenoz vurdurdunuz mu 20 24 te ilk doz dedi doktor
Ben olmayacağım. Hemşireye de söyledim tmm imza verirsin dedi

Normal zamanda bile söylenmemesi gereken şeyleri hamilelere ne kolay söylüyorlar
patavatsızlar tersleyin gitsin üzülmeyin
Benimde kızım olacak kim görse çirkinleşmrmisin erkek olmasın bebek diyorlar dün de yine doktorum kiz dedi yani artık kesin bu dönemlerde kimseyi önemsememek gerek herkes bilgili gibi konuşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…