2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bir göbek güncellemesi de benden gelsin 🤰🏻🧿 dışardan baksanız hamile demezsiniz kimse anlamıyor bol kıyafetlerle ama o sırada aldığım 8 kilonun ortama girişi hahah😂 ben diyet yapmaya karar verdim sadece bebeğe yararlı besinler tüketeceğim bir süre de böyle deneyeceğim 🤰🏻
allahim yiceem cok tatlııı 🥰🧿🧿🧿

selam kızlar bir şey danışmak istiyorum sizlere. ilk gebeliğim 19 haftadayız geçen hafta 4 lü test yaptırdık. sonuç 1:227 geldi. yüksek risk sınıfına giriyor sanırım. doktorumuz bu testlerin çok anlamlı olmadığını %60-80 arası bir doğruluk payı verdiğini söyledi. ayrıca ultrasonda da baya inceledi hiçbir şeye rastlmadı. her şey gayet normal görülüyor dedi. sonucu böyle gelen var mı? sizce fetal dna dedikleri testten yaptırmalı mıyım? valla doktorlar baştan uyarsaydı hiç bir 2 li-4 lü testlere girmezdim. en baştan dna yaptırırım geçerdim. şimdi doktor içimi rahatlatsa da tam da rahat değilim tabii ki.
2 3 4 lü testlerin Bi anlamı yok ama 2li istersen yapalım yine de içim rahat etsin demişti Dr. Peritanalog ayrıntılı baktıysa ve birşey yok dediyse güven Dr una için rahat etsin, böyle hamilelik bitmez :) dna testi için belirli bir süre vardı diye biliyorum. 19. Haftada yapıyorlar mı
Arkadaşlar magnezyum kullanıyor musunuz?bacağıma kramp girdi hala acıyor.
3 gündür diz kapağımda ağrı vardı. Bugün daha fazla ve üzerine basarken ağrıyor. İğne saplanıyor gibi bi ağrı giriyor. Diz üstünde asla duramıyorum. Düzenli beslenemedim ve takviye ilaç da almıyorum. Magnezyum alsam belki iyi gelir. Cuma günü randevum var bekliyorum. Diz için Dr a gitsem film çekmek isteyecekler, radyasyon zararlı diye giremem. Mecbur bekliyorum. Ama çok zorluyor

kızlar selam ilk gebeliğim:)herkes afiyetle kucağına alsın inşallah 18+3 olduk
hareket hissetmeye başlamadım
iştahım yerinde 5 kilo almışım
kız dedi gittiğim her dr
tek sorunum her gün ishal olmam nerdeyse her şey ishal yapıyor dahiliyeye gideceğim
ferro sanol ve decavit kullanıyorum

Yalnız değilsin bende uyarı aldım. Kendimi silkeledim bundan sonra paketli gıda tatlı ve gereksiz fazla ekmeği hayatımdan çıkaracağım ve inşallah bir de yürüyüş her gün hafta içi yarım saat yapacağım. Yoksa sonunda yuvarlanarak doğuma gideceğim
Of ben durduramıyorum ki :KK43: sürekli yiyorum benim doktorum daha hiç uyarmadı herhalde ondan da saldım

Sabah sabah bir sinir oldum bir fabrikada hemsireyim çalışan geldi pansumana kadın vallahi pes bu insanlara kız olcakmis almış güzelliğini sivilcelendirmis sanki diyor dayanamadım hiç işim yok sivilce düşüncem ya dedim ki zaten cildim sivilceliydi hafif olmadan önce şuan yok bile ben bile şaşırıyorum nasıl cikmiyo diye azarladim kadını öyle sinir oldum sağlıklı olsun sivilce düşünemicem herkes işine baksın dedim vallahi salak bu insalar ya

Sabah sabah bir sinir oldum bir fabrikada hemsireyim çalışan geldi pansumana kadın vallahi pes bu insanlara kız olcakmis almış güzelliğini sivilcelendirmis sanki diyor dayanamadım hiç işim yok sivilce düşüncem ya dedim ki zaten cildim sivilceliydi hafif olmadan önce şuan yok bile ben bile şaşırıyorum nasıl cikmiyo diye azarladim kadını öyle sinir oldum sağlıklı olsun sivilce düşünemicem herkes işine baksın dedim vallahi salak bu insalar ya
Sinirlenme canım dışarıda o kadar kendini bilmeden konuşanlar var ki bu süreçte kulaklarimizi kapatmak en güzeli. Banada iş yerinde abla en sevdiğim montumu giydiğim gün kalçaların büyümüş kizin olacak senin dedi pat diye insan içinde. Neye uğradığımı şaşırdım ve şimdi o montu giyemiyorum bile içinde mutlu hissetmiyorum.

Sinirlenme canım dışarıda o kadar kendini bilmeden konuşanlar var ki bu süreçte kulaklarimizi kapatmak en güzeli. Banada iş yerinde abla en sevdiğim montumu giydiğim gün kalçaların büyümüş kizin olacak senin dedi pat diye insan içinde. Neye uğradığımı şaşırdım ve şimdi o montu giyemiyorum bile içinde mutlu hissetmiyorum.
Size ne yani öyle olsa bile insan kendini zaten kadınsı hissetmiyor şuan pek anaçlıktan iyice aynaya baktirmicaklar insanı..

X