2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Günaydın kızlar 18+2 haftalık bebeyim bugün tetanoz aşımı oldum şuanlık ağrı felan yok şükür benim gibi erken aşı olan var mı bidahaki ay 2. Dozu olup şeker yüklemesi yaptıracağım.

Kızlarrr herkeslere merhaba göbüşleriniz çook güzel maşallah herkeste yavaş yavaş hissetmeye başlamış ne güzel 🤗 hepsini okudum yazılanların bir süredir bakamıyordum buralara çook sevindim herkes için ben de artık hissediyorum ikinci bebiş 17+ larda başladı 1 haftadır pıt pıt takılıyor paşam çok mutluyum detaylıyı bekliyorum kalp çarpıntılarıyla inşallah hepimiz sağlıklı haberlerini alırız bebişlerimizin🙏🏼 sevgiler 💕

Bir göbek güncellemesi de benden gelsin 🤰🏻🧿 dışardan baksanız hamile demezsiniz kimse anlamıyor bol kıyafetlerle ama o sırada aldığım 8 kilonun ortama girişi hahah😂 ben diyet yapmaya karar verdim sadece bebeğe yararlı besinler tüketeceğim bir süre de böyle deneyeceğim 🤰🏻
Yaaaaaaa🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 başka kim göbüş attı buraya ☺️☺️☺️☺️

IMG-20240319-WA0010.jpeg

Günaydın teyzelerimiz biz şimdi kontrolden çıktık 276 gram olmuşuz Allah'ım öyle hareketli idi ki anlatamam siz doktor aleti koyup bastırınca sağ sol dalar gibi hareketli idi ve hissettim vurmasını da 😁😁😁😁😁😁😁😇😇🧿🧿

Eki Görüntüle 3403199
Günaydın teyzelerimiz biz şimdi kontrolden çıktık 276 gram olmuşuz Allah'ım öyle hareketli idi ki anlatamam siz doktor aleti koyup bastırınca sağ sol dalar gibi hareketli idi ve hissettim vurmasını da 😁😁😁😁😁😁😁😇😇🧿🧿
Ay maşallahh doktor kilosu için ne dedi benimki hiç yorum yapmıyor da :KK70:

Selam kızlar tetanoz aşısı oldum. Çok kilo almışsın dedi hemşire :KK43: 7 kilo almışım şuan. 1 aydır hastayım yatıyorum yürüyüşe başlayacağım aklımdaydı zaten.

Bence hepimiz yürüş takibi de yapalım yarım saat bi saat 🥲🥲🥲
Aslında çok güzel olur. Önceden daha düzenli yürürken artık zor geliyor. Ama bu sabah işe gelirken yolumu uzatıp yürüyerek geldim o bile enerjimi değiştirdi. Yürüyüş takibi yaparsak daha çok hevesleniriz gibi🙈

Bir göbek güncellemesi de benden gelsin 🤰🏻🧿 dışardan baksanız hamile demezsiniz kimse anlamıyor bol kıyafetlerle ama o sırada aldığım 8 kilonun ortama girişi hahah😂 ben diyet yapmaya karar verdim sadece bebeğe yararlı besinler tüketeceğim bir süre de böyle deneyeceğim 🤰🏻
Yalnız değilsin bende uyarı aldım. Kendimi silkeledim bundan sonra paketli gıda tatlı ve gereksiz fazla ekmeği hayatımdan çıkaracağım ve inşallah bir de yürüyüş her gün hafta içi yarım saat yapacağım. Yoksa sonunda yuvarlanarak doğuma gideceğim

Günaydın kızlar 18+2 haftalık bebeyim bugün tetanoz aşımı oldum şuanlık ağrı felan yok şükür benim gibi erken aşı olan var mı bidahaki ay 2. Dozu olup şeker yüklemesi yaptıracağım.
Ben dün oldum gece kolumun üstüne yatamadım uykusuzluktan başım ağrıyor 😭 şimdide kaldıramıyorum kolumu

Merhabalar uzun süredir uğrayamamıştım ailevi bazı sorunlar derken, umarım herkes iyidir :) bugün şehir hastanesinde muayene oldum perinatolojiden randevu alabilmek için. Ama doktor bunun için geldim diye o kadar ters davrandı ki sinirimden ağladım valla. Tahlil istemiştim onu bile sadece hemogram ve normal idrar istemiş sadece detaylı değil. Perinatoloji randevuları tabiki dolmuş alamadım. İdrarda da lökosit 153 çıktı bence çok yüksek ama doktorum çok kötü değil dedi :/ kurtulamıyorum bu sıkıntıdan resmen

X