2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bebek içinizde kıpırdayınca ya da vurunca ağrıtıyo mu karnınızı çok değişik bi ağrı yani alt karnımda hissediyorum aralıklarla bu değişik bişey vurdu diyorum artık doğru mu hissediyorum sizce

Bebek içinizde kıpırdayınca ya da vurunca ağrıtıyo mu karnınızı çok değişik bi ağrı yani alt karnımda hissediyorum aralıklarla bu değişik bişey vurdu diyorum artık doğru mu hissediyorum sizce
Ağrı gibi değilde anlık bir rahatsız his oluyor sert vurunca ben korkuyorum şu anlık🤣
Başlarda minik minik hissedince gıdıklanma gibiydi ama şu an garip gerçekten

Aslında çok güzel olur. Önceden daha düzenli yürürken artık zor geliyor. Ama bu sabah işe gelirken yolumu uzatıp yürüyerek geldim o bile enerjimi değiştirdi. Yürüyüş takibi yaparsak daha çok hevesleniriz gibi🙈
Ben iki dakikalık yolda nefes nefese kaldım 🥺
Evet genel olarak fazla aldık kiloları sankı :KK43:
Aynen kontrol altına alınmazsa iyi değil

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-19-15-43-29-323_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-03-19-15-43-29-323_com.whatsapp.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 28
Ağrı değilde bugün 17+6 yız. Çok sert bi şekilde hissettim uzanırken. Hatta karnım sağa doğru hafiften toparlandı. Dokunduğumda her yer yumuşak orası sertleşmişti. Ne olduysa birden 😂

Zamanla vücut alışacak canım bende eskiden yürüdüğüm kadar rahat yuruyemiyorum
Böyle yazınca aklıma şey geldi gen devlete kontrole gittiğim de hamileler peş peşe çıkıyor poliklinikten ve hepsi penguen gibi yürüyordu birden gözümün önüne o geldi bizde mi öyle olacağız yaaa 🤭🤭😁😁😁😁

Böyle yazınca aklıma şey geldi gen devlete kontrole gittiğim de hamileler peş peşe çıkıyor poliklinikten ve hepsi penguen gibi yürüyordu birden gözümün önüne o geldi bizde mi öyle olacağız yaaa 🤭🤭😁😁😁😁
Gözümde canlandi valla 😂😂😂 Ben daha şimdiden penguen oldum bile yürüyüşüm değişti dengede yürütebilmek zorlaştı resmen sallana sallana gidiyorum😂😂 ileriki haftaları dusunemiyorum bile 😂 dün sporda hoca ayağa kalkin dedi yattığım yerden debene debene yuvarlanarak kalktım bı baktım tüm grup o şekilde kalkıyor 😂😂

Kızlar Anadolu yakasında detaylı ultrason için önerebileceğiniz bir perinatalog var mi?
Devletteki perinatolog ikiz gebelik için bizim aletler yetersiz kalıyor dedi.Daha önce özelde gittigim perinatalogu da tavsiye etmedi

Merhabalar uzun süredir uğrayamamıştım ailevi bazı sorunlar derken, umarım herkes iyidir :) bugün şehir hastanesinde muayene oldum perinatolojiden randevu alabilmek için. Ama doktor bunun için geldim diye o kadar ters davrandı ki sinirimden ağladım valla. Tahlil istemiştim onu bile sadece hemogram ve normal idrar istemiş sadece detaylı değil. Perinatoloji randevuları tabiki dolmuş alamadım. İdrarda da lökosit 153 çıktı bence çok yüksek ama doktorum çok kötü değil dedi :/ kurtulamıyorum bu sıkıntıdan resmen
Canım cranberry diye bir meyve var turna yemişi olarakta geçiyor ben kurusunu aldım günlük yiyorum azar azar idrar enfeksiyona karşı koruyor eczacı önermişti. Takviyeleri bile varmış ama ben direk kurusunu aldım tüketiyorum ve faydasını görüyorum deneyebilirsin netten araştır bi bak

X