2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
ben de 19+4üm hala öyleyim hafta sonu sanki biraz pıkırdadı gibi ama emin de olamıyorum
Aslında zamanı gelmiş canım uzan dinlen ve karnına elini koy biraz dürt 😂 sonra kipirdanmaya başlar. Bizim dinlenme moduna gecisimizi bekliyorlar hareketlenmek uyanmak için. Günlük iş kosturmacasinda kendimizi dinlemeye pek imkan olmuyor ne yazıkki ama dinlenirken güzel hissediliyor. Biraz sabır gerekiyor tabi

İlk gebeliklerde bilmediğimiz için geç hissedilme olabiliyormuş çok okuyup kafamı karıştırmak istemedim ama bir yerde denk gelmiştim bu yazıya.. sağlıklı olsunlarda varsın geç hissedelim☺️☺️☺️
ben de strese sokmuyorum kendimi artık, 1-2 hafta çok takıldım bu duruma şimdi umursamamaya çalışıyorum 🙈

Aslında zamanı gelmiş canım uzan dinlen ve karnına elini koy biraz dürt 😂 sonra kipirdanmaya başlar. Bizim dinlenme moduna gecisimizi bekliyorlar hareketlenmek uyanmak için. Günlük iş kosturmacasinda kendimizi dinlemeye pek imkan olmuyor ne yazıkki ama dinlenirken güzel hissediliyor. Biraz sabır gerekiyor tabi
o kadar rahatsız ettim ki onu 2 hafta önce bir daha yapmıcam dedim kendime 🙈🙈gün içinde zaten asla anlamam koşturmaktan hafta sonu 3 kez vurdu gibi sanki 🙈ama hala emin olamıyorum

o kadar rahatsız ettim ki onu 2 hafta önce bir daha yapmıcam dedim kendime 🙈🙈gün içinde zaten asla anlamam koşturmaktan hafta sonu 3 kez vurdu gibi sanki 🙈ama hala emin olamıyorum
Gün içinde zaten biz hareket halinde olunca onlarda uyku moduna gecerlermiş. Ama biz ne zaman dinlenmeye başlarsak o zaman uyanıp hareket ederlermiş tabi gün içinde yine hareket ediyorlardir ama farketmek çok daha zor 🙈 Ben ilk gece hissettim artık hissetmek istedigimde çikolata yada tatlı birşey ağzıma atıp uzanıp elimi göbeğime koyuyorum ya ittiriyor ya tekmeliyor ( bazen tatlıya rağmen hareket olmuyor hemen durtuyorum😂😂sonra sinirleniyor belli ki hemen tepki😂😂😂)oyuzden ilk zamanlar kendimizi dinlememiz şart gibi birşey 🙈 ama çok az kalmış hissetmene 😍

ben de strese sokmuyorum kendimi artık, 1-2 hafta çok takıldım bu duruma şimdi umursamamaya çalışıyorum 🙈
Bende sürekli kendimi takip ettim yatarken otururken kalbim hızlı arıyor ya mesele üzerimde tişört var kıpırdıyo acaba bebe mi benim ev hammı diye diye deli oldum yeni yeni boşladım 😁😁😁😁

Gün içinde zaten biz hareket halinde olunca onlarda uyku moduna gecerlermiş. Ama biz ne zaman dinlenmeye başlarsak o zaman uyanıp hareket ederlermiş tabi gün içinde yine hareket ediyorlardir ama farketmek çok daha zor 🙈 Ben ilk gece hissettim artık hissetmek istedigimde çikolata yada tatlı birşey ağzıma atıp uzanıp elimi göbeğime koyuyorum ya ittiriyor ya tekmeliyor ( bazen tatlıya rağmen hareket olmuyor hemen durtuyorum😂😂sonra sinirleniyor belli ki hemen tepki😂😂😂)oyuzden ilk zamanlar kendimizi dinlememiz şart gibi birşey 🙈 ama çok az kalmış hissetmene 😍
işte bana bu dediğin hafta sonu oldu yattım koltuğa elimi karnıma koymuştum sonra 3 kere pık pık aynı yerden ittirdi sanki 🙈dün de yaptı aynı şeyi bakalım bugün eve gidince yapacak mı

Bir ayın sonunda çok şükür benim de kontrol günüm geldi yarın sabah gidicem inşallah. 2 hafta önce şehir hastanesine gittim ama hiçbişey anlamadım görmedim tabi ki gitmemiş gibiyim. 17+2 yim henüz hiç bebişin hareketini bir kıpırdanma hissetmedim 😔 inşallah her şey yolundadır
Bizde 17+2 deyiz bende 1aydir görmüyorum.Yarin kontrolumuz var ama Bir aydır hergun endişe ile geçiyor.Gobegim çok çıkmadı harekette yok hep acaba ile yasiyorum

işte bana bu dediğin hafta sonu oldu yattım koltuğa elimi karnıma koymuştum sonra 3 kere pık pık aynı yerden ittirdi sanki 🙈dün de yaptı aynı şeyi bakalım bugün eve gidince yapacak mı
Aaa muhteşem hissetmeye başlamışsın 😍 yapar yapar bazen durgun olabiliyorlar harekete teşvik ile yine burdayım der😍🙏

Bizde 17+2 deyiz bende 1aydir görmüyorum.Yarin kontrolumuz var ama Bir aydır hergun endişe ile geçiyor.Gobegim çok çıkmadı harekette yok hep acaba ile yasiyorum
Ben de 17 yim. Sifir hareket ile gittim gecen gun korka korka bebek bildgn halay cekiodu😀😀 endiselenme daha hissetmek icin erken. Ben kilo almadm gobegmde cok az var. Arada sag ve sol koselerde itme hissediyorm sanki bebek itiyormus gibi ama bebek hareketi deilmis.bekleyecz daha☺

doktorların böyle rahat olması beni çok şaşırtıyor 🙈 al benden de o kadar gerçekten artık hareket etmeye başlamasını istiyorum
Aynen canim biz ne kadar stresliysek onlar o kadar rahat neyse vardır bir bildikleri diyorum. Hareketler de gelir yakında benim 2-3 kere ediyor hissediyorum yani artık daha sık olsun isterim tabi merak ediyorum hemen çünkü.

Selam herkese , sabah böyle kahverengimsi bir akıntım oldu , yatmaya başladım şimdi yine geldi , doktoruma mail attım bekliyorum , sizin hiç oldu mu ? Ağrım sızım yok ama korktum baya 😔😔

X