2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende de kilo alımı yok hatta son gittiğimde 1 kg vermiştim.Itme kalma hiçbir şey yokSanirim bir 3 haftamız daha var aman sağlıklı olsunlar gerisi önemli degil

Ay bu akşam yemekten sonra gene pıklattı eşim koydu elini ona daha çok ittirdi ama böyle dakikalarca olmuyor sende de öyle mi?
Çok sevindimmm evet canım benimde bir iki dakika en fazla sonra duruluyor ama gece uykudan uyandığımda daha uzun sürüyor

Hangi demir ilacını kullanıyorsunuz ben fertamir kullanıyorum baya sıkıntı yaşıyorum en azından kabızlık yapmayan ilaç varsa öğreneyim.
SİDEFER isimli demir ilacı kabızlık yapmıyor aklınızda bulunsun. Bende bütün demir ilaçlarını denedim ana malesef fayda göremedim bu ilacı sgk karşılamıyor ama 2 kutu bitiricem nerdeyse bir kere bile kabızlık yapmadı

Bizde 17+2 deyiz bende 1aydir görmüyorum.Yarin kontrolumuz var ama Bir aydır hergun endişe ile geçiyor.Gobegim çok çıkmadı harekette yok hep acaba ile yasiyorum
Sizinle aynıyım benim de karnım öyle fazla çıkmadı, yarın kontrolüm vardı ama doktor ameliyata giricekmiş cumaya ertelendi çok üzüldüm zaten bugünü zor etmiştim inşallah yarın çook güzel haberler alırsınız

Kızlar benim vücudum günden güne büyüyor sanırım Ne giysem iz bırakmaya başladı sıkmıyor aslında ama sıkıyormuş meğerse çoraptan tişörte kadar

Kızlar hiç kabız olmamıştım ilk kez geçen haftadan beri sıkıntı yaşıyorum, öneriniz var mı?
kiviyi kabuklarıyla beraber incecik doğrayıp yiyince kabızlığa iyi geliyor diyorlar demir ilacı kabızlık yapar diye korkuyordum kivi tükettim her gün 1 tane kabızlık yaşamadım çok şükür

Bir göbek güncellemesi de benden gelsin dışardan baksanız hamile demezsiniz kimse anlamıyor bol kıyafetlerle ama o sırada aldığım 8 kilonun ortama girişi hahah ben diyet yapmaya karar verdim sadece bebeğe yararlı besinler tüketeceğim bir süre de böyle deneyeceğim

Eklentiler

• 7C2F1FC9-B867-4C21-8BEE-2C72127B8E3E.jpeg
    92,6 KB · Görüntüleme: 117
selam kızlar bir şey danışmak istiyorum sizlere. ilk gebeliğim 19 haftadayız geçen hafta 4 lü test yaptırdık. sonuç 1:227 geldi. yüksek risk sınıfına giriyor sanırım. doktorumuz bu testlerin çok anlamlı olmadığını %60-80 arası bir doğruluk payı verdiğini söyledi. ayrıca ultrasonda da baya inceledi hiçbir şeye rastlmadı. her şey gayet normal görülüyor dedi. sonucu böyle gelen var mı? sizce fetal dna dedikleri testten yaptırmalı mıyım? valla doktorlar baştan uyarsaydı hiç bir 2 li-4 lü testlere girmezdim. en baştan dna yaptırırım geçerdim. şimdi doktor içimi rahatlatsa da tam da rahat değilim tabii ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…