Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar uzun süredir yazamadım hamilelik nasıl gidiyor ?? Bugün doktor kontrolüm vardı tahlil sonuçlarını gösterdim herşey çok iyi gidiyor 18+ 5 günlüğüm 280 gr olmuş hareketlerini oldukça hissediyorum hiç yerinde durmuyor 😃 Fazla göbeğim yok sanırım 1 kg aldım sizde durumlar nasıl ? Birde önümüzdeki ay için detaylı ultrason randevusu aldım
oo maşallah :nazar: ben de 16+2 yim 1 bucuk kilo aldım toplamda, arada minik tepikler ve popiş dayamalar falan hissediyorum çok tuhaf bi his:)

oo maşallah :nazar: ben de 16+2 yim 1 bucuk kilo aldım toplamda, arada minik tepikler ve popiş dayamalar falan hissediyorum çok tuhaf bi his:)
Gün geçtikçe çoğalıyor ve sertleşiyor hareketleri a bu arada cinsiyeti erkek 😇 kontrollerinde biraz daha büyük çıkıyor bebiş hatta fotoğrafını paylaşayım sağlıkla gelsinler heyecanla bekliyorum 🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 28
Gün geçtikçe çoğalıyor ve sertleşiyor hareketleri a bu arada cinsiyeti erkek 😇 kontrollerinde biraz daha büyük çıkıyor bebiş hatta fotoğrafını paylaşayım sağlıkla gelsinler heyecanla bekliyorum 🥰
ultrasona göre biraz büyük mü gidiyoruz :) 19+3 yazıyor :nazar: bu topikte erkekler çoğunlukta zaten :)

ultrasona göre biraz büyük mü gidiyoruz :) 19+3 yazıyor :nazar: bu topikte erkekler çoğunlukta zaten :)
Evet biraz tontiş ve uzun boylu olacak gibi ben kilo almadım o aldı bence 😆 boyum170 kg49 o sağlıklı olduğu sürecek benim kilomun çok önemi yok ilk oğlumda toplam 2 kg aldım 51 kg ile doğuma gitmiştim 🥹 10 yıl geçti üstünden

Simit ayran yedım sımdı benım pıtırcık çoştu😄😄🧿🫠🫠acaba simitimi çok sevıyo ayranımı anlayamadııım😄😄göbüş güncellemesi gönderıyım bu arada bendee,ayy bu arada şubata yazıldım guya ma sızden ayrılamadım hıc gıremıyorum şubat grubuna benı affetsınler🥰🥰
Sen burda kal ben de muhtemelen şubatta doğum yapıcam ama ben de gidemiyorum😁 8 Mart diyor ama sezeryan istiyorum bir de rahim perdeli ya benim o yüzden

Sen burda kal ben de muhtemelen şubatta doğum yapıcam ama ben de gidemiyorum😁 8 Mart diyor ama sezeryan istiyorum bir de rahim perdeli ya benim o yüzden
Zaten gidemem artık😄tam bir boga burcuyum alıskanlıklarına baglı😄🥰bızımle sezeryan olacaklar olur muhtemelen şubatın son haftasında,tecrubelerımızden yararlanırız o zaman şimdi düşününce bile heycanlandııım🥹🥹🥰

Devlet hastanesi cinsiyeti söylemez genelde
Soyluyorda biraz geç söylüyorlar ilk kızımı 18 haftalıkken ikinci kizimida 17 de benziyor dedi kaç ayrı doktora gittim 20 de kesin dediler öncesi demiyorlar bu hamilelikte de 16 haftalık yine söylemediler yan duruyor dediler net görmeden söylemiyorlar bazı bebekler net baya açık gösteriyor ozellikle erkek bebekler

Evet biraz tontiş ve uzun boylu olacak gibi ben kilo almadım o aldı bence 😆 boyum170 kg49 o sağlıklı olduğu sürecek benim kilomun çok önemi yok ilk oğlumda toplam 2 kg aldım 51 kg ile doğuma gitmiştim 🥹 10 yıl geçti üstünden
ohh maşallah göbüş fotosuuu bekliyoruz o zamaan :)
ya ben de sezaryen düşünüyoruum normal de 18 mart gözüküyor benim de :) şubata mı kayar acaba

Kızlar merhaba .size bir sorum var ben yemeklerden sonra ve öğleden sonra özellikle akşama kadar ciddi ağız kurulugu yaşıyorum.kan tahlilimde sekerim 78 son derece normal aranızda bunu yaşayan var mi

Soyluyorda biraz geç söylüyorlar ilk kızımı 18 haftalıkken ikinci kizimida 17 de benziyor dedi kaç ayrı doktora gittim 20 de kesin dediler öncesi demiyorlar bu hamilelikte de 16 haftalık yine söylemediler yan duruyor dediler net görmeden söylemiyorlar bazı bebekler net baya açık gösteriyor ozellikle erkek bebekler
Artık o zaman sürpriz olacak zamanı gelince nasilsa öğreneceğim 😅

ya ben de sezaryen düşünüyoruum normal de 18 mart gözüküyor benim de :) şubata mı kayar acaba

Benim mecburen sezaryen olacak ilk doğumum sezaryendi sizin içinde hayırlısı olsun güvendiğiniz bir doktorunuz varsa kendinizi ferah hissederek emanet edin 😇 Gönül fotosunu size özelden atıyorum 🤩

X