2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende gyno kullanıyordum bıraktım

Benim de anksiyete problemim olmamasına rağmen uykusuzluktan anksiyete başlayacak gibi hissediyorum. Çok kafaya takmaya başladım, sabah işe gitmek uykusuz bir şekilde çok zor oluyor
evet insanın tüm enerjisini düşürüyor bir şeylere odaklanmak zorlaşıyor ama idare edebildiğimiz kadar edeceğiz mecbur

gyno ferro sanol bnde bunu kullanıyorumm suan msjlardan sonra fark ettım belkıde ılactan dolayıdır benımde kabızlıgım hareketsızlık var çalısmamdan dolayı

ben de 19+4üm hala öyleyim hafta sonu sanki biraz pıkırdadı gibi ama emin de olamıyorum
İlk gebeliklerde bilmediğimiz için geç hissedilme olabiliyormuş çok okuyup kafamı karıştırmak istemedim ama bir yerde denk gelmiştim bu yazıya.. sağlıklı olsunlarda varsın geç hissedelim

Ben çok içerdim günde en az 4-5 Türk kahvesi şimdi kahve kokusundan iğrendim :) Ya da sigarayı bırakınca kahve de cazibesini kaybetti
Ben de 2 gündür soğuk kahve manyağı oldum bir anda yüklendi aşermek bu olsa gerek dün akşam 11 buçukta eşimi süt almaya gönderdim süt kalmamış diye, onu içmeden uyuyamazdım yani

Bu hafta sonu randevum var soracağım canım bunu

Ben de 2 gündür soğuk kahve manyağı oldum bir anda yüklendi aşermek bu olsa gerek dün akşam 11 buçukta eşimi süt almaya gönderdim süt kalmamış diye, onu içmeden uyuyamazdım yani
o bende de var ve inanmayacaksın bütün kış ve hala normal su içmedim. Sürekli dolaptan buz gibi su içiyorum. İçim yanıyor resmen

I
İnşallah sağ olun

Aynı durum var ağırlık hissi var ayağa kalktigimda egildigimde daha çok hissediyorum

Şuan 19+3 canım mehmet irfan hocaya gidcem karar verdim. randevu için aradım ama sekreteri gelmeden 4 gün önce arayın dedi heralde 21. Hafta gibi gidcem. Sen ne yaptın karar verdin mi
Esim ece hanima gifelm dio ben irfan beye. Sen gidince beni dr bilgilendr cnm. Venm 20. Haftam arifeye denk gelio belki bayram sonrasi giderm ya da 20. Haftadan bir iki gun once

Ferro sanol mahvediyor arkadaşlar,ben de kronik demir eksikliği var önceden kullanırdım.Hem kabız yapar hem de mideyi ağrıtıyor.doktora söyleyip değiştirin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…