2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Oof yani bütün gün okulda ayaktayım bir de akşam yürüyüşe hal bulamıyorum artık😔
Bende öyleyim canım tüm gün işte aktif olarak hareket edince akşama hal kalmıyor ancak yemek sonrası küçük bir yürüyüş bile iyi geliyor yada evde hamile pilatesi gibi egzersizlerde deneyebilirsin

ben de çok az uyuyorum deliksiz uyuduğum çok nadir ilk zamanlar bu durum anksiyetemi tetikliyordu baktım işi kötüye gidiyor üstüne düşmemeye karar verdim elbet bir yerde yorgun düşüp uyuyacağım
Benim de anksiyete problemim olmamasına rağmen uykusuzluktan anksiyete başlayacak gibi hissediyorum. Çok kafaya takmaya başladım, sabah işe gitmek uykusuz bir şekilde çok zor oluyor

Kızlar günaydın, ya dün gece uykumda öyle istemsizce gerindim özellikle karnımı gerdim sanırım artık göbekler büyük olunca mı ne karnım ağrıdı baya öyle fark ettim bir şey olur mu sizde de oluyor mu böyle gerinmeler istemsizce oluyor nasil önüne geçeceğiz şimdi de korkuyorum hala bebis iyi midir diye ?
Evet yatakta dönerken ya da gerinirken ağrı sancı bana da giriyor kasıklarımdan ama pozisyonu değiştirince geçiyor
Günaydınlar herkese idrarda enfeksiyon durumu yaşayan var mı ? nasıl bir yol izlediniz acaba iyileşme olarak
Benim ilk haftalarımda olmuştu yatmadan toz bir ilaç içip öyle yatmıştım bir de geçen haftalarda oldu bu sefer urinonvef diye bir takviye verdi doktorum 1 hafta sabah akşam onu kullandım tekrar tahlil vermedim ama şikayetlerim geçti.
Benimde alt karında doluluk hissi oluyor ara ara sanki bebek orada ve tutmam gerekiyormuş gibi değişik bişi 🙄
Yaa kesinlikle aradığım tabir 👏🏻 bu son bikaç gündür böyle, hani diyorum bebek yukarı çıkmış olmalı ben neden aşağıda gibi hissediyorum tüm doluluğu, karnımı filan da tuttum taşıdım hatta 🫠

Bir ayın sonunda çok şükür benim de kontrol günüm geldi yarın sabah gidicem inşallah. 2 hafta önce şehir hastanesine gittim ama hiçbişey anlamadım görmedim tabi ki gitmemiş gibiyim. 17+2 yim henüz hiç bebişin hareketini bir kıpırdanma hissetmedim 😔 inşallah her şey yolundadır

benim de 27sinde kontrolüm acaba erkene mi alsam diye düşünmüyorum değil, sabah uyandığımda çok daha iyiyim ama akşam işte eve gidince kıvranıyorum resmen anlamadım gitti. Hayat kalitemi çok etkiliyor ama ağrı😣
Ben de fazla gidip gelemiyorum Ağrı yüzünden birde Ramazan iftara çağırdıklarımız var gidip gelmekte çok zorlanıyorum

Evet yatakta dönerken ya da gerinirken ağrı sancı bana da giriyor kasıklarımdan ama pozisyonu değiştirince geçiyor

Benim ilk haftalarımda olmuştu yatmadan toz bir ilaç içip öyle yatmıştım bir de geçen haftalarda oldu bu sefer urinonvef diye bir takviye verdi doktorum 1 hafta sabah akşam onu kullandım tekrar tahlil vermedim ama şikayetlerim geçti.

Yaa kesinlikle aradığım tabir 👏🏻 bu son bikaç gündür böyle, hani diyorum bebek yukarı çıkmış olmalı ben neden aşağıda gibi hissediyorum tüm doluluğu, karnımı filan da tuttum taşıdım hatta 🫠
Benim sefer kasiklarima değil nerdeyse tüm karnıma oldu anlamadım ve korktum ya doktora yazdım bir şey olmaz dedi ama bilmiyorum. Karin kaslarımı mı sıktım naptimm hiç bilmiyorum. Bu haftalarda bebek de düzenli hareket etmiyor ya bekliyorum ko hareket etsin ki rahatlım ama yok yani.

Kızlar hiç kabız olmamıştım ilk kez geçen haftadan beri sıkıntı yaşıyorum, öneriniz var mı?
Ben her gün kefir içmeye çalışıyorum kuru kayısı yedim bolca bide kuru kayısıdan komposto yaptım. Benim kabızlık demir ilacı kaynaklı idare edebilirsem edicem değilse ilacı değiştirmesini söylerim doktora.

Bende öyleyim canım tüm gün işte aktif olarak hareket edince akşama hal kalmıyor ancak yemek sonrası küçük bir yürüyüş bile iyi geliyor yada evde hamile pilatesi gibi egzersizlerde deneyebilirsin
olmazsa zorlayacağım kendimi napalım artık mecburen

Ben demir ilacını değiştirdim bu sebeple düzeldi ve bol su
Bana gyno ferro sanol verdi, gün aşırı içiyorum aslında o kadar etkilemişmidir sizce

Ben her gün kefir içmeye çalışıyorum kuru kayısı yedim bolca bide kuru kayısıdan komposto yaptım. Benim kabızlık demir ilacı kaynaklı idare edebilirsem edicem değilse ilacı değiştirmesini söylerim doktora.
bence benim de ondan ötürü olabilir ilaca başlayalı 2 hafta oldu ondan ötürü olma ihtimali yüksek çünkü daha önce böyle bir sorunum asla yoktu

Benim sefer kasiklarima değil nerdeyse tüm karnıma oldu anlamadım ve korktum ya doktora yazdım bir şey olmaz dedi ama bilmiyorum. Karin kaslarımı mı sıktım naptimm hiç bilmiyorum. Bu haftalarda bebek de düzenli hareket etmiyor ya bekliyorum ko hareket etsin ki rahatlım ama yok yani.
doktorların böyle rahat olması beni çok şaşırtıyor 🙈 al benden de o kadar gerçekten artık hareket etmeye başlamasını istiyorum

doktorların böyle rahat olması beni çok şaşırtıyor 🙈 al benden de o kadar gerçekten artık hareket etmeye başlamasını istiyorum
Ben bu zamana kadar sadece 1 kere varlığını hissettim sonra yine duruldu 18 haftalık oldum kafamda deli sorular sürekli 🤦🏻‍♀️

X