2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım bende hiç kilo alamadım, hem devlette hem de özelde takipliyim. İki doktorumda bebeğim gelişimi iyi olduktan sonra senin kilo almaman hiç önemli değil takılma dediler

Benim de en büyük problemim uykusuzluk. Günlük 4 saati zor geciyor uyku durumum, benim gibi olan kimse de yok bu da beni tedirgin ediyor

bende detayli ultrasonumda özele gidicem,şuana kadar hep devlette perinatolaga gittim. Detaylida hoca detayli detayli anlatsin :) bayram öncesi gidicem bende ,20.haftaya tekabül ediyor.yarin telefon acip randevu alicam
İsim konusunda bende cok kararsizim bi turlu karar veremiyorum,ilk kizimin adi zeynepti çok memnunum ,kizi olacaklara tavsiye ederim ,hem klasik hem modern

Günaydın herkese isim için fikir belirten herkese teşekkür ederim . Alice, Laura ve Sofia benim en sevdiklerim oldu ama eşim Sofia’yı istemiyor geriye Laura ve Alice kaldı.. bir de Türk adı bulmak lazım böyle olunca .. Lara da güzel ama Laura’ya benziyor , Alice Lara , Alice Ada beraber uyumlu olmuyor , Laura Ada var o da olmuyor .. offf çok zor isim bulmak ya

İnşallah ek bir bulgu çıkmaz sizde de bende de çok teşekkür ederim cevabınız için. Doktorum üzerinde durmadı zaten ama ben geçmişte kötü tecrübe olduğu için tedirgin oluyorum hemen

Kızlar.merhaba nasılsınız baya bir yazışma var kızlar benim karnimda.agrı var alt karnım hep ağrıyor ya sanki hep idrar tutarsın ya cıkmazsin öyle bir ağri

Kızlar.merhaba nasılsınız baya bir yazışma var kızlar benim karnimda.agrı var alt karnım hep ağrıyor ya sanki hep idrar tutarsın ya cıkmazsin öyle bir ağri
Maalesef ben de öyleyim devamlı parolde almak istemiyorum benim CRPem yüksek diye olduğunu düşünüyorum

Bana da 200/ 1 risk verildi bebeğim iyi midir

2 gündür aynı ağrı bende de var özellikle akşamları yemekten sonra başlıyor egildigimde artıyor. Normal dendi bana bu durum bebek büyüdüğü içinmiş

Alt karında benimde batma hissi gibi ağrı oluyor. Bugün adet ağrısı ve sivilce sorunum var dedim acaba o döngüye mi denk geldim .

Ben 15 haftalık gittiğimde hiç kilo almadım dedim. Dr ne güzel işte, en fazla 8 kilo al doğuma kadar yeter, Senin kilo almanla bebeğin kilo almaz düzgün beslen yeterli dedi. Bi önceki gebelikte 6.Aydan sonra kilo aldım, 18 kilo alarak doğuma gittim doğumdan 1 hafta sonra 10 kilosu gitmişti. Şimdi 17+5 ben de 1.5 kilo aldım. Kafaya takılacak bir durum değil, sonradan zaten alacaksın, rahat rahat yersin. Kısıtlama olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…