2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bugün benim miniği hissetmeye başladım. İlk gebelikte kızım pıt pıt vururdu 17+1 di. Şimdi oğlum itiyor. Bu defa vurma hissi olmadı. 17+5. Ceviz büyüklüğünde bi şişlik oluyor sertleşiyor. İttiriyorum içeri gidiyor sonra tekrar geliyor itiyor 😄
Aaa senin ki inat bak 😁 bende tekme olarak hissetmiyorum sertleşiyor bir yerde bende dürtüklüyorum küsüyor gidiyor benim ki bir daha yok 😁

yok degil de kimi perinatolaga yonlendirir kimi radyolojiye ikiside bakiyo benim ilkini kendi doktorum bakicak 2. radyolog 3.perinatolog 4. devletti iptal edicem onu oda radyolojiydi bizim sahir hastanesi radyolojiden verdi degisir o yani
Anladim canim güzel haberler alalım insallah az kaldı ayrintilimizada 🤗

Bugün benim miniği hissetmeye başladım. İlk gebelikte kızım pıt pıt vururdu 17+1 di. Şimdi oğlum itiyor. Bu defa vurma hissi olmadı. 17+5. Ceviz büyüklüğünde bi şişlik oluyor sertleşiyor. İttiriyorum içeri gidiyor sonra tekrar geliyor itiyor 😄
Benimki de genelde ittiriyo gibi Bi yerde sertleşme oluyo sanki köşede buzusuyo kıvrilıyor gibi arada tekme geliyo pıt pıt ama genelde sertleşme şeklinde hissediyorum 😍

Böbrek ağrısı yaşayan var mı oğlumda kaçıncı hafta oldu bilmiyorum ama benim böbrekte genişleme olmuştu geçmişti sonra tedavilik değil demişlerdi şimdi bunda yine var cumaya randevu aldım üroloji için

Ayy bende hareket hissediyorum artık ya kipirtilar başladi tek bir kere tekme atmişti hafif kaçtı sonra

Niye oluyor acaba bebek baskı mi yapıyor acaba on gün sonra kontolum var sorucam inşallah kötü bir şey yok tur
Alt ve yan karında mı oluyor ağrı? Benimde vardı sordum doktora eğer idrar yolu enfeksiyonu yoksa normal dedi. Ama idrara baktı enfeksiyon çıkmadı bende. Ağrılar normal ama enfeksiyon da olabilir bende idrarda herhangi bir yanma vs yoktu ama akıntı vardı

Alt ve yan karında mı oluyor ağrı? Benimde vardı sordum doktora eğer idrar yolu enfeksiyonu yoksa normal dedi. Ama idrara baktı enfeksiyon çıkmadı bende. Ağrılar normal ama enfeksiyon da olabilir bende idrarda herhangi bir yanma vs yoktu ama akıntı vardı
Evet altı ve yan oluyor ağrı bende enfeksiyon vardı ama az demişti on gün sonra kontolum var sorucam

17+5 te detayli bakabildiler mii benim doktorumla randovum 18. haftamda burda olmicak diye 17+4 e denk geliyoda
Canım 19 da gittim perinatolog baktı baya ama 22. Haftada tekrar gelmemi istedi haftası küçük olunca değerlendirme kısıtlı oluyor organlar küçük olduğu için dedi

Evet altı ve yan oluyor ağrı bende enfeksiyon vardı ama az demişti on gün sonra kontolum var sorucam
Evet benimde bu şekildeydi akıntı olunca idrarda kesin enfeksiyon çıkar dedim ama çıkmadı bir şey. Karın genişlediği için bebekte büyüdüğü için ağrıların normal olduğunu söyledi doktorum. Bu hafta baya azaldı geçen hafta çok ağrıyordu şuan 20+4üm

24D4D6BE-BA35-4D0E-B662-BFFCFE357E90.png

Kızlar bu ne ya ekranım görünmüyor reklamlar kapanmıyor demir ilacı için yazanlar olmuş teşekkür edecektim ama alıntılayamıyorum bile. Böyle bi sitenin hala tarayıcıdan açması ve ful reklam vermesi çok saçma güzel bi uygulama lazım şuan hiç bir şey göremiyorum

benim de 27sinde kontrolüm acaba erkene mi alsam diye düşünmüyorum değil, sabah uyandığımda çok daha iyiyim ama akşam işte eve gidince kıvranıyorum resmen anlamadım gitti. Hayat kalitemi çok etkiliyor ama ağrı😣

Kızlar günaydın, ya dün gece uykumda öyle istemsizce gerindim özellikle karnımı gerdim sanırım artık göbekler büyük olunca mı ne karnım ağrıdı baya öyle fark ettim bir şey olur mu sizde de oluyor mu böyle gerinmeler istemsizce oluyor nasil önüne geçeceğiz şimdi de korkuyorum hala bebis iyi midir diye ?

X