2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar kaçıncı haftada yaptıracaksanız ayrıntılı usg karar verdiniz mi benim doktorum 18-22 hafta arası yaptır dedi

Oyum elvine 👏

Bizim de bu gün randevumuz vardı.Erkek olduğu kesinleşti.Riske girip bir sürü bir kıyafet almıştım indirimden.Onlardı değiştirmiyeceğim için ayrıca bir sevindim🤣ben de çok hareket hissetmiyordum çok hamile göbeğim de yoktu(ya da kendi göbeğimde kayboldu yavrum🤣) ama çok iyimiş bebişimiz. Doktor çok hareketli maşallah dedi.Dedim bizden sakin çocuk olmaz kızımın da maşallahı var🤣🤣🤣
Detaylı için 21. 22. Hafta dedi bakalım..
Çok şükür bu haftalara geldik ya beklemek daha kolay olur sanki yani inşallah🤣🤣
Ben bu güne kadar halen inanamıyordum kızım olacağına nipt testinde çıktığı halde acaba yanlış mıdır diyordum galiba 2erkekten sonra kabullenemiyorum kız olduğuna onun için bugüne kadar hiç bir şey almadım daha

İlk başta sare diye tutturdum sonra elvine geçtim bakalım son aya kadar ne olacak çok zor gerçekten isim işi sen beğensende eşin çevre seni geri vazgeçiriyor
Feyza ismi çok güzel kızımın adı anlamı da söylenişi de güzel, çok isim düşündüm ama hep Feyza da kalmıştım kimseyi de dinlemeyin gönlünüzden ne geçiyorsa o olsun 8yıl olacak kaynanam hep söylenir ne diye Feyza verdin diye Beyza'yla karışıyormuş 😁

Kızlar şu isimlerden en beğendiğiniz isimler hangileri ?
Alice
Laura
Mayra
Azra
Ada
Vera
Lara
Lena
Maya
Mila
Milena
Sofia
Natalia

Kızlar tam kan sayımı bir kere gebeliğin başında yapıldı 3 ay sonra tekrar mı yapılıyor

Kızlar kaçıncı haftada yaptıracaksanız ayrıntılı usg karar verdiniz mi benim doktorum 18-22 hafta arası yaptır dedi
Ben 20 de yaptırırım diyordum ama doktorum 22 dedi😭
Ben bu güne kadar halen inanamıyordum kızım olacağına nipt testinde çıktığı halde acaba yanlış mıdır diyordum galiba 2erkekten sonra kabullenemiyorum kız olduğuna onun için bugüne kadar hiç bir şey almadım daha
2 erkekten sonra kız harikaaa🤩nipt se kesindirrr😁
Kızlar şu isimlerden en beğendiğiniz isimler hangileri ?
Alice
Laura
Mayra
Azra
Ada
Vera
Lara
Lena
Maya
Mila
Milena
Sofia