2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
basaktan iyidir yaa evde basagin hem kizi hem erkegi olunca bire bir tespit oldu shsjsjssj benimde yukselenim aslan basaga aslan sjsjs iyice nalet huysuuz bilmiis sjsjssj amaaan ya saglikli olsnda cani sag olsun oglan her turlu öttürücek bizi zaten simdiden atiyo oglum anasina gollerini 😂

bunu bilmiyodum ultrasonun cok gelismemis oldugunu biliyorumda igneleri bilmiorm ama ben cok zor sartlarda geldim buralara riske atamicam galiba ya
Bizim evde hem aslan var hem başak inan ki aslanla daha zor anlaşması evde 2aslan 2başak olacak babamızda akrep

Ben de çikolata vermeyi düşünüyorum sadece. Yeğenimde gümüş kaplamalı kahve yanı şekerlik dağıtmıştık ama şimdi hem aşırı maliyetli geliyor bana boşuna hem de kimse kullanmıyor bu hediyeleri :KK70: Kapı süsü bir de benim hastanenin büyük odası bile süslemeye çok müsait değil. Süsleten arkadaşım da memnun kalmadı alan çok daralıyor. Onun yerine ilk 15 günde konsept çekim yaptıracağım dışarda.
Yenidoğan çekimlerini bende düşünüyorum çok hoşuma gidiyor :KK200:

20+1 için randevu aldım doktorum 4 doktor ismi verdi hepsi 21.haftadan sonra daha uygun olur dedi bir tanesi 20.hafta dedi ondan aldım randevumu
Benim de ozeldeki doktorum 20.haftadan sonra uygun demişti, devlette ki erken baktırdi. İki kere ayrıntılı ultrasona girmiş olcam. Bana göre de 20.haftadan sonrasi daha mantıklı canım

21+4 e aldım ben canım 23 mart yapıyor doktorumun önerdiği doktorlardan haftasonu randevu bulabildiğimi seçtim. Gebelik bile olsa iş yerimden izin almam çok zor oluyor malesef anlayış sıfır.
Canım özel sektör ise çalıştığın yer tabiki onların keyfine kalıyoruz biraz ama özel sektörde de doktor kontrolllerin için ücretli izin hakkın var yasal olarak. Aklında olsun

Merhaba önce kadın doğum bölümüne gitmen gerek o seni yönlendirmesi gerek bende salı günü ilk defa devlete gideceğim
Ben özele gitmiştim detaylı ultrason a yönlendirdi birde acaba herhangi bir devlet hastanesine mi randevu alıp gideceğiz yoksa
Merhaba önce kadın doğum bölümüne gitmen gerek o seni yönlendirmesi gerek bende salı günü ilk defa devlete gideceğim
Detaylı ultrason yaptıracağımiz hastanenin kadın doğumundan mi randevu alcagiz ha birde sizin kaç haftalık ben 16 yım 20 demi illa gitmem gerek

Canım özel sektör ise çalıştığın yer tabiki onların keyfine kalıyoruz biraz ama özel sektörde de doktor kontrolllerin için ücretli izin hakkın var yasal olarak. Aklında olsun
Bankadayım canım. İznimi doğum sonrasına saklıyorum cok zorunda olmazsam almamaya çalışıyorum saatlik izin hakkım var aslında ama onuda yönetici ile muhatap olmak istemediğim için haftasonu halletmeye çalışıyorum

detayliya abanan bi benim galiba sjsjssj hepsini aldim 18. hafta kendi doktorum 20. hafta doktorumun onerdigi radyoloji uzmani 21.5ta 22 ye yakin aldim sertac esin 23 kusurede devlete aldim ama onu iptal edicem
Devlete nasıl alabildin canim 2 hafta sonrası randevu verilmiyor dedi bana 2 hafta içinde alinabiliyormus bende günüm yaklaşınca almayı dusunuyordum

X