2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
allaaahııımmmmmm 1 cme inmis biiiir cığlık atmak istiyorum yarabbiiimmmm çok şükür ne büyüksün 🙏 doktor dediki sana guzel bi haber veriyim okudun ufledin mi naptinsa kanama alanin yok kadar kalmis dedi bu hafta gelsen gormeye bilirmisim dedi olctu 1 cm dedi kalbim durucaaak oglanda hobbidi hobbidi oynuyodu ayh valla dualarinizda iyi geldi cok tesekkur ederim 🙏🥰
Çok sevindim canım bundan sonrası daha güzel öookk çok güzel olacak 🤲🤩🤩

Kızlar bakın bu da benim oğluşumun suratı ilk defa bu kadar net gördük 🥹🥹 18+1
Allahım ne kadar güzel bir görüntü maşallah maşallah 🥰 ben de son günlerde kafayı bebeğin hareketlerini hissetmekle ve detaylı ultrasonla bozdum 😄 hatta rüyamda doktor detaylı ultrasona çağırıyo ama eşim halı saha maçındaymış yetişemiyo, sabah uyanınca baya bi trip attım senin yüzünden bebeğimin yüzünü göremedim diye 😂

Merhabalar 🌸 sizlere bir şey sormak istiyorum progestanı fitil olarak kullanıyorum ama iyice zorlanmaya başlamıştım dün gece cok zor oldu koymak ileri itemedim şiş rahim içi bu normal mi gebelikte alakası var mı yoksa enfeksiyon veya mantar kist gibi bir şey olabilir mi acile gitmem gerekiyor mu sizce
selaaam progestan yan etki olarak sisirebiliyo korkma ben hala kullaniyorum ama okadar mukemmel sismedi yarim sismis gibi oldu

ayh mukemmel bilgiler ben gogus pedi bayaaa aldim suan hem babyme markasi e bebeginki hemde lansinohun 15 er paket aldim herbirinden benim gorumcemin mesela cok ihtiyaci olmamis pedlere ama ben aliyim dursun dedim krem icinde ben aldim ama yara olcaksan oluyosun zaten hic bisey engellemiyo dedi ne alsam bilemedim almadim gumus kapak bi marka tercihiniz var mi hepsi aynimidir hiim meme ucu cikaricinin oyle bi etkisi oldugunu anlamadim benim teyzeminki benim gibi ucsuz meem var ama uc yok anca irkilince usuyunce azcik cikiyo teyzem korkma emiyolar dedi ama bakalim
ben bunu kullandım sonra bikaç kişi daha kullandı hepsi çok teşekkür etti şu an fiyatını bilmiyorum ne kadar olmuştur meme ucu çıkarıcı çıkarıyor ama kalıcı değil benim bebiş kavrayana kadar meme ucum küçülüyordu ondan bende işe yaramadı o ama dediğim gibi meme ucu aperatifindi çok memnun kaldım o olmasa emziremezdim derim hep tabi kullanma şekli önemli sürekli kullanırsan çoçuk normal memeni istemeyebilir sütüm iyice geldikten ve emme gücü güçlenindikten sonra bırakmıştım ben..göğüs pedi ben çok kullandım bence çok ihtiyaç hatta çok pahalı olmaya başlayınca çoçuk için aldığım bezler vardı e bebekte ıslak mendil yerine belki onu kullanırım diye almıştım kendime kullandım göğüs pedi olarak

Eklentiler

• IMG_1054.png
    IMG_1054.png
    107,9 KB · Görüntüleme: 40
Yaaaa maşallahhh 😍😍😍🧿🧿🧿🧿
Kime benziyor canımmm 🥰🤩🤩🥰
Canım kafa yapısı alın genişliğini babasına benzettik😂 ama sanki ağzı burnu da ben gibi🥰
Allahım ne kadar güzel bir görüntü maşallah maşallah 🥰 ben de son günlerde kafayı bebeğin hareketlerini hissetmekle ve detaylı ultrasonla bozdum 😄 hatta rüyamda doktor detaylı ultrasona çağırıyo ama eşim halı saha maçındaymış yetişemiyo, sabah uyanınca baya bi trip attım senin yüzünden bebeğimin yüzünü göremedim diye 😂
hahah görsen ultrasonda o kadar hareketliler ki elleri ayakları asla durmuyo ben de hissettim o sırada hep🥹🥹 2 hafta sonra detaylıya randebumuzu aldık
yaaaa 41 kere maşallaaaaah 🧿🧿🧿
Sağol canımm🧿🧿🧿

Kızlar d vitamini ve multivitamini düzenli kullanıyor musunuz? Ben biraz aksattım bu ara sadece demir ilacını aksatmıyorum da 🫤

Kızlar bu korkak kız yani ben ikna oldum eşim tarafından, gidiyorum valla biletleri aldık, ayın 10 u yani bayramın ilk günü Almanya'ya uçuyoruz sonrasını orda belirlicez bakalım inşallah sorun yaşamam
Oo süper hadi iyi yolculuklar şimdiden, bence bir sıkıntı olmayacak çok güzel geçecek sadece biraz soğuk olabilir sıkı giyinsen yeter :)

Kızlar bu korkak kız yani ben ikna oldum eşim tarafından, gidiyorum valla biletleri aldık, ayın 10 u yani bayramın ilk günü Almanya'ya uçuyoruz sonrasını orda belirlicez bakalım inşallah sorun yaşamam
Bende Antalya’ya uçuyorum ailece bayram tatili için inşallah hava güzel olur gezebiliriz. Adıyaman’da enkaz oldu manzara biraz burdan çıkmaya ihtiyacımız var

X