2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bugün isme karışan yarın nelere karışır 🤣 en iyisini yapmışsınız canım 😄
ne benim ailem ne esimin ailesi karisamaz acikcasi cunku buda benim ailem yorum yaparlar ama uyup uymamak bana duser aklima yatarsaa dusunurum yatmazsaa kimse bana zorla hic bisey yaptiramaz valla 😂

Özel medigold sultan hastanesi Zehra Gündoğan 590di fiyati 790 yaptı şimdi ama aşırı memnun olan insanlar var iki eltim teyzemin gelini burada doğum yaptı geçmiş zamanda
Olsun biraz hareketle bile hemencecik toparlar. Hamburger falan yerken de mesela eve söyleyip yanına biraz zeytinyagli yeşil salata, bi bardak ayran bile şekeri dengelemeye yardımcı oluyo. Yemek sonrası da en azından evin içinde 50 adım falan atmaya çalışıyorum.

Şimdi tavsiye vericem ama yapabiliyormuyum hayır sadece bildiklerimi paylaşmak adına yaziyorum kuzum paketli gıdalar ekmek makarna pilav kuru meyvelerden biraz uzaklaşmak gerekebilir tabiki soylemek kolay inşallah bu süreci de böyle kolaylıkla geçiririz 🥰🥰

Biraz olsun içim rahatladı teyzemin krizi yarı hemşire hemen onada attım sonuçları sizlerden de Allah razı olsun çok çom teşekkür ederim muhakkak uygulamaya çalışacağım söylediklerinizi 😇😇😇😇

Bugün isyerinden bir teyze cinsiyeti sordu kız dedim anladım ama ben almış güzelliğini diyo halbuki birsey yok yani ne cahil moral bozucular..🫠
erkege guzellestirir derler les gibi sivilce doldum bide hafif lekeler basladi hormonlardan guzel olma derdimiz mi var teyze deseydin once bi saglikla aliyimda kucagima herkesin derdi baska tovbe yaa insanlar degil birbiriyle bile nasil konusmasi gerektigini bilmiyoken hamile biriyle nasil konusulmasi gerektigini umursamadan konusuyolar ve bu insanlarin coguda anne zamaninda kendi yasadiklarini yasatmaya calisiyolar cok enteresan gercekten bosversen

erkege guzellestirir derler les gibi sivilce doldum bide hafif lekeler basladi hormonlardan guzel olma derdimiz mi var teyze deseydin once bi saglikla aliyimda kucagima herkesin derdi baska tovbe yaa insanlar degil birbiriyle bile nasil konusmasi gerektigini bilmiyoken hamile biriyle nasil konusulmasi gerektigini umursamadan konusuyolar ve bu insanlarin coguda anne zamaninda kendi yasadiklarini yasatmaya calisiyolar cok enteresan gercekten bosversen
Öyle olsa bile zaten onca şeyle ugrasiyorken kafamız birde sizin cirkin sözlerinizi düşünüyoruz Allaha havale ediyorum kendi çirkin kalplerini

Kızlar annem isim konusunda çok moralimi bozuyor.Kafasina bir isim takmış yeğenlerinin çocukları oldu onlara bile yok bu ismi koyun dedi tabi kmse oralı olmadı.Bi süre banada ayni baskıyı yaptı.Bende onun ismi belli isim aramıyoruz dedim.Bugun kalkmış bana siz istediğiniz kadar isim koyun ben ona o isimle hitap etmiycem dedi.Bende öyle bir hakkın yok sen dogurmussun kimseye sormadan isim koymussun diyip kapattım.Belki fazla ağır oldu ama zaten bu aralar yeterince duygusal ve gerginim.Su konuşmaya bile oturup yarım saat agladim
Canım aynı sorun bende de var maalesef, kayınvalide isme falan hiç karışmaz ama kendi annem sürekli bi isim söyleyip hayır dediğimde de küsüyor. Ben zaten kararsız biriyim ama içime sinmesi lazım bütün aileye bile söylemiş ismi bu olacak diye halbuki öyle bir şey yok 😀 niye böyleler anlamadım ben.

Yiğit ve Poyraz çok güzel
Bende.en başından beri yiğit istiyorum en baştan beri

Burdan hesaplayabilirsiniz 💐
Ay kızlar bu hurafeler karşıma çıktı bari söyleyeyim hangisi doğru yanlış çıktı bende çin takvimi kız diyordu yanlış çıktı Kan yenileme erkek diyordu doğru çıktı Rus takvimi de erkek diyordu

Kızlar annem isim konusunda çok moralimi bozuyor.Kafasina bir isim takmış yeğenlerinin çocukları oldu onlara bile yok bu ismi koyun dedi tabi kmse oralı olmadı.Bi süre banada ayni baskıyı yaptı.Bende onun ismi belli isim aramıyoruz dedim.Bugun kalkmış bana siz istediğiniz kadar isim koyun ben ona o isimle hitap etmiycem dedi.Bende öyle bir hakkın yok sen dogurmussun kimseye sormadan isim koymussun diyip kapattım.Belki fazla ağır oldu ama zaten bu aralar yeterince duygusal ve gerginim.Su konuşmaya bile oturup yarım saat agladim
Bence ağır değil yapman gerekeni yapmışsın, bazen sınırlarımızı ailemiz dahi olsa çizmemiz gerekiyor bu çok net bir durum. Zaten evlat sahibi olacağız her birimiz bizler şimdiden sınırlarımızı çizemezsek evlatlarımıza nasıl örnek olacağız. Ağzına sağlık çok çok iyi demişsin 🙏

Bazen anlam veremiyorum bu durumlara biz kendimiz karar verdik ama hem kv hem kp aradım sordum isim için hemde kendi anne babamı hatta hemen hemen samimi olduğum herkesi herkes bizim yıllardır beklediğimiz biliyor ve bizim karar vermemiz gerektiğini söylediler anneniz de kendini fazlaca kaptırmış olmalı bu duruma siz eminseniz sıkmayın canınızı 🌿

Benimde küçüktür burnum sözde son Ay sisiyomus ama ne bilim yaaa valla herkes çene oldu başımıza
Değişik deneyimler herkes bişeyler yaşamış bizede yansıtmaya çalıştıklarını düşünüyorum mesela bir diğer eltimde kalçaların genişlemeye başlayacak dedi ona cevaben çok oturmaktan olur dedim kendisi öyle geçirmişti hamileliğini 🤣🤭🤭

Canım aynı sorun bende de var maalesef, kayınvalide isme falan hiç karışmaz ama kendi annem sürekli bi isim söyleyip hayır dediğimde de küsüyor. Ben zaten kararsız biriyim ama içime sinmesi lazım bütün aileye bile söylemiş ismi bu olacak diye halbuki öyle bir şey yok 😀 niye böyleler anlamadım ben.
Yaa benimde k.valide ağzını açıp hiçbir şeye karışmaz.Ama annemin maşallahı var.Tamam Allah razı olsun şimdiden bir valiz dolusu kıyafet almış ama birakta birazda kendi zevkime göre biseyler alıyım.Kiyafeti bırak doğum sonrası hediyelik almış kendi kafasına gore😀 bende dayanamadım benim pek içime sinmedi başka bisey bakicam diyince 1 hafta tavır yaptı.Allah yardımcımız olsun isim zor

kızlar ya oturdugumda degil yan yattigimdada degil ama sirt ustu yattigimda boynumdan kuyruk sokumuna kadar sirtim kommpleee agriyo bu ne ya valla tutulmus gibi agri basliyo 😢 yasayaniniz var mi bu kadar yogun

X