2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba, benim de kan pıhtılaşması bozukluğum varmış genetik olarak bunu bilmiyordum tabii 2 düşükten sonra öğrendik. Şimdi hamileyim çok şükür 17 hafta kan sulandırıcı iğne ilaç kullanıyorum . Sizi çok iyi anlıyorum bizler diğer anne adaylarına göre çok daha tedirginiz. İnanın ben de her gün bir endişe içerisindeyim. Sizi motive edecek bir şeyler söylemek isterdim ama bebeklerimizi kucağımıza almadan sanırım geçmeyecek bu endişe hali. Rabbim ol derse olacak. Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın. Sağlıcakla kalın 🌸
Bende ayni sekilde ilk hamileligimde ogrendim uzucu bi sekilde kan pihtilasmasi oldugunu,simdi surekli aspirinle devam ediyorum,ayni korku bendede var,bide karnim fazla buyumeyince acaba cocuga kan mi gitmiyo gibi dusunmeyede basliyorum.

Dün çocuk doktoru biberon önermediğini söyledi kızlar, kaşıkla verin biberona alışırsa memenizi almaz dedi ona göre çok biberon emzik falan almayın
Bu sebeple ben de vermedim. Evet güzel emdi şükür. Ama keşke hem meme hem biberon alsaydı.

Dün çocuk doktoru biberon önermediğini söyledi kızlar, kaşıkla verin biberona alışırsa memenizi almaz dedi ona göre çok biberon emzik falan almayın
Benim kızım da ilk günler tutamadı biz de hep kaşıkla verdik ama işe dönünce sütümü biberondan devam ettirdik. İlk zamanlar lazım olmuyor ama gerçekten

Model bakıyorum canım iki takım alacağım bide crocs terlik mi alsam diye düşünüyorum 🤔 bir takım gecelik sabahlık bir tanede pijama takımı alacağım sanırım
Crocs bence almalısın hamileliktede doğumdan sonrada aşırı rahat oluyor hemde kaymıyor 🫠

Kızlar ben de isim dusundum bugün kız olarak düşünüyorduk hata İkra ondan sonra son zamanlarda Buğlem ismi kulağıma güzel geliyor du şimdi erkek ismi düşünüyorum bir kaç.fikir aldım
Yiğit
Poyraz
Yaman
Asaf bunlar aklımda şimdilik
Yiğit ve Poyraz çok güzel

Pazartesi sonuç göstereceğim inşallah bşr sorun çıkmaz

Transfer sonrası ve pozitif sonrası pek evden çıkmadım neredeyse full yattım diye bilirim yeme içme dikkst etmeye çalışıyorum sanırım bir iki kere cips yedim ve hamburger yedim ama canım çok istedi millet sağlıklı şeyler isterken benim durum burdan vahim 🥺🥺🥺🥺 ama daha evime öyle şeyler sokmayacağım dikkat etmem gerekirken bianda boşladım kendimi zaafım yüzünden
Olsun biraz hareketle bile hemencecik toparlar. Hamburger falan yerken de mesela eve söyleyip yanına biraz zeytinyagli yeşil salata, bi bardak ayran bile şekeri dengelemeye yardımcı oluyo. Yemek sonrası da en azından evin içinde 50 adım falan atmaya çalışıyorum.

Günaydın kızlar benim dün kontolüm vardı ya kanla idrar testi istediler normal rutin dediler glikoz 129 çıkmış 🥺🥺🥺 nasıl dikkat etmeliyim bu duruma yaaa görünce üzüldüm baya
Şimdi tavsiye vericem ama yapabiliyormuyum hayır sadece bildiklerimi paylaşmak adına yaziyorum kuzum paketli gıdalar ekmek makarna pilav kuru meyvelerden biraz uzaklaşmak gerekebilir tabiki soylemek kolay inşallah bu süreci de böyle kolaylıkla geçiririz 🥰🥰

Kızlar annem isim konusunda çok moralimi bozuyor.Kafasina bir isim takmış yeğenlerinin çocukları oldu onlara bile yok bu ismi koyun dedi tabi kmse oralı olmadı.Bi süre banada ayni baskıyı yaptı.Bende onun ismi belli isim aramıyoruz dedim.Bugun kalkmış bana siz istediğiniz kadar isim koyun ben ona o isimle hitap etmiycem dedi.Bende öyle bir hakkın yok sen dogurmussun kimseye sormadan isim koymussun diyip kapattım.Belki fazla ağır oldu ama zaten bu aralar yeterince duygusal ve gerginim.Su konuşmaya bile oturup yarım saat agladim

Bugün isyerinden bir teyze cinsiyeti sordu kız dedim anladım ama ben almış güzelliğini diyo halbuki birsey yok yani ne cahil moral bozucular..🫠
Yaa terbiyesizler her yerde aynı malesef. Aynı şeyi banada yapıyorlar sürekli kalçan büyüdü yüzünün güzelliği gitti diyorlar çok ayıp ben artık tersliyorum diyenleri

X