2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
12. Haftada bizim nub ta böyle görünüyordu ama cumartesi günü erkek olduğunu gözlerimle gördüm artık 14+3 te 🙈🙈 hiç belli olmuyor bebişler ters köşe yapıyorlar. Bu arada öğrenince beni etiketleyip yazın çok merak ettim 🤭🤭
Buda bugünkü ultrasonumuz. Dr cinsiyet söylemedi bı ay sonra ogrenicekmisim. Normalde 13+1haftayim ama doktor 12+2 dedi bugün. Burdada nub erkek gbi

Eklentiler

• IMG20240305084835.jpg
    IMG20240305084835.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 116
Ben protez değil de kalıcı oje yaptırıyordum. Hamile olduğumu öğrenince çıkarttırdım ama zararlı olup olmamasını araştırmadım ben sadece sürekli gidip yeniden yaptırmaktan çok sıkılmıştım bir de tırnaklarımı dinlendirmek istiyordum denk geldi. Tırnaklarımın hala kendine gelmesini bekliyorum çok kırılıyor yeni uzayanlar tam çıkınca toparlanacak :) Saç konusunda boyatmamamız lazım fakat ben dibini boyatmadan yaza geçerken tanıdık bir kuaförümde kimse yokken (başka kimyasallar solumadan) boyatmak istiyorum. Dip boya konusunda yorum yapamam ama zaten en büyük sorun sanırım kimyasalları almak :KK43: Benim annem bana hamileyken perma yaptırmış :KK70: eskiler baya rahatmış hhah
Hamile olduğumu duyduğumdan itibarrn yaptrmadm benimkilerde baya düzeldi ama yaptrma istediği geldi tekrardan 😃😃😃 ya evet yaza girişe bende boyatmak istiyorum artık solumadan nasıl oluyor bilmiyorum ya. Hamilelere herşey yasak ne sorsam yasak diyorlar. Hele geçnegün sushi yedim oda yasak mış korkudan 2 gün uyuyamdm

Boyayı doktoruma sordum 2. Trimesterda ben izin veriyorum dedi hatta kendi gebeliğinde kendi de boyatmış eczanede phyto diye bir organik boya markası varmış onu önerdi. Ama ben yinede cesaret edemedim. Biraz daha direniyorum.
Ya ozamn bende sorucam tamam derse boyatıcam boyayada bakim eczaneden iş çıkışı

Ben 53 le hamile kaldım şuan 61 kilo olmuşum şok oldum biranda nasıl bukadar aldım ve bebek arık belli oluyor resmen bende sizde nasıl

Ben 53 le hamile kaldım şuan 61 kilo olmuşum şok oldum biranda nasıl bukadar aldım ve bebek arık belli oluyor resmen bende sizde nasıl
Normalde böyleydim. Şimdi böyle oldu çok hızlı aldım kiloları

Eklentiler

• IMG_4020.jpeg
    IMG_4020.jpeg
    216,9 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG_4019.jpeg
    IMG_4019.jpeg
    177,3 KB · Görüntüleme: 107
Benimde birden belli olmaya başladı 18+6 yım ben gerçi. Dün metroda yer bile verdiler🥹 7 kilo aldım bende. Başta midem bulantısından sadece kuru ekmek makarna falan yedim. Hepsi löp löp kilo oldu🤣

Hamile olduğumu duyduğumdan itibarrn yaptrmadm benimkilerde baya düzeldi ama yaptrma istediği geldi tekrardan 😃😃😃 ya evet yaza girişe bende boyatmak istiyorum artık solumadan nasıl oluyor bilmiyorum ya. Hamilelere herşey yasak ne sorsam yasak diyorlar. Hele geçnegün sushi yedim oda yasak mış korkudan 2 gün uyuyamdm
Offf ben de sürekli sushi yemek istiyorum :KK43:(( artik doktora gittiğimde bana neden sushi yiyemediğimi gösterir misiniz diyorum 😅

valla ben resmen pismis sushiler arasinda bi tane var bayiliyorum aserdim resmen doktoruma sordum pismisse komple yiyebilirsun dedi gecen gun kahvaltiya gittik sosis yedim ama onu tadimlik yedimde sushiyi gomdum gercekten cig yememelisin onunda riski toksoplazma riski iste korkutuyo

Valla ben de pişmiş sushi yedim napayım çok canım istedi çiğ yemedim ama :KK70: Benim yaptırma isteği gelmedi de o bakımlı halini özledim :KK70: boyatacağım ben ya çok kötü oldu dipler ve uçlar bambaşka. Dip boyaya ihtiyacım yok 1 kerelik boyatmak istiyorum valla :)

X